Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę Zwykłą w ciągu roku 04.02.2024 r.

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męcz. i w sobotę wspomnienie św. Scholastyki, Dz.
  2. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i różaniec o godz. 1800 zakończony śpiewem Suplikacji. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz.1800.
  3. W poniedziałek na Mszach św. poświęcenie tzw. chleba św. Agaty chroniącego przed pożarami.
  4. Od poniedziałku do piątku czterech współbraci, uczestniczy w rekolekcjach zakonnych w Bąblinie w tym ks. Rektor, dlatego kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna
  5. Od piątku do niedzieli w Sanktuarium Rekolekcje dla Narzeczonych.
  6. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 1000, Nabożeństwo dla Róż Żywego Różańca. Jest to również wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i XXXII Światowy Dzień Chorego pod hasłem „Nie jest dobrze by człowiek był sam” (Rdz 2,18). Dlatego na Mszy św. o godz. 1000 i po niej, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, będziemy modlić się za chorych.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 57 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami. Można w nim zakupić kawę lub herbatę.
  10. Do wieczności odszedł Andrzej Krause l. 75, pochodzący z Wiktorówka. Pogrzeb będzie w piątek 9 lutego o godz. 1400. Różaniec przed pogrzebem w piątek o godz. 1330. Za spokój Jego duszy odmówmy: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……

Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet, zwłaszcza chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.