4 - 10 kwietnia 2022

Poniedziałek – 4 kwietnia 2022

1. O Boże błogosławieństwo dla Ewy.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Agaty i Marcina z okazji rocznicy ślubu oraz dla ich synów Sebastiana i Juliana.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. O opiekę Świętej Rodziny i wstawiennictwo Matki Bożej Pocieszenia w ważnej sprawie dla Halszki.

1. Za ++ Władysława i Stanisławę Rams, Józefa, Czesława i Zofię Rams, Romana Gortach, Józefa Pieczara, Rozalię, Józefa i Stanisława Świderskich.
  2. Za ++ Janusza oraz Juliannę, a także wszystkich bliskich z rodziny.
  3. Za + Damiana Puszkarz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla mamy Aliny w 60 rocznicę urodzin.

Wtorek – 5 kwietnia 2022

1. O Boże błogosławieństwo dla Alicji.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. O zdrowie w dniu urodzin oraz za ++ z rodziny.
  2. Za + Krzysztofa Konnek w 1. rocznicę śmierci.
  3. W intencji dziękczynno błagalnej dla Renaty.
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 6 kwietnia 2022

1. O Boże błogosławieństwo dla Mariana.
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o uzdrowienie z choroby Kazimiery i Elżbiety, o ochronę całej rodziny przed zakażeniem koronawirusem oraz o opiekę, zdrowie i szczęśliwy powrót Marka.
  4. O znalezienie dobrej pracy.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Romana w 60 rocznicę urodzin.
  3. Za + Marię Tomasz.
  4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla matki i dziecka.

Czwartek - 7 kwietnia 2022

1. Za ++ Marię i Władysława Maślanka o miłosierdzie Boże.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF oraz o wytrwanie dla powołanych.
  2. O dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Natalii.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla mamy Alicji z okazji urodzin.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Anny z okazji 87 rocznicy urodzin.

Piątek – 8 kwietnia 2022

1. Za + Dorian Mreła i ++ z rodzin: Gałązka, Pomorskich, Mrozińskich, Kiełkiewicz, Kubisz, Andrzeja Chacińskiego, ks. Bogumiła Stachowiaka, ks. Bogusława Jerzyckiego oraz dusze w czyśćcu cierpiące o których nikt nie pamięta.
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o uzdrowienie z choroby Kazimiery i Elżbiety, o ochronę całej rodziny przed zakażeniem koronawirusem oraz o opiekę, zdrowie i szczęśliwy powrót Marka.
  3. Za + Kazimierę Głyżewską.
  4. Za + mamę Irenę Głogowską w 20 rocznicę śmierci i tatę Romualda oraz ++ z rodzin Botor i Głogowski.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Zbigniewa Zdręka w rocznicę urodzin i ++ z rodziny.
  3. Za ++ Stanisława i Zofię Fąs, Edmunda Piszczek oraz z rodzin Fąs, Herman, Piszczek, Mirr i Grochowskich.
  4. Za ++ Zofię i Feliksa Adamik.

Sobota – 9 kwietnia 2022

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Bogu wiadomej osoby z okazji urodzin.
  3. Za + Kazimierza Szymańskiego.

1. W intencji Pielgrzymów (Msza na Placu Objawienia)

1. Za ++ Mariannę Piotrowską w 1 rocznicę śmierci oraz męża Władysława.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Karola oraz za ++ rodziców Teresę i Władysława.
  4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z prośbą o opiekę, udaną operację i zdrowie dla córki Beaty (int. od rodziców).

Niedziela Palmowa – 10 kwietnia 2022

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie z okazji urodzin.
  2. Za ++ mamę w rocznicę śmierci oraz tatę.
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o łaskę wiary, dary Ducha Świętego, zdrowie, siły, uwolnienie od dręczeń i opiekę Niepokalanej dla Zdzisława.

1. Za Parafian.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla I Róży Ojców różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.
  3. Za ++ rodziców Gertrudę i Władysława Klaczyńskich oraz Martę i Walentego Stachowiaków.
  4. Za ++ mamę Elżbietę Murach w 1 rocznicę śmierci oraz męża Pawła.

1. Za + Eugeniusza Zatorskiego w rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Zatorskich.
  2. Dziękczynna, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej w rodzinie Marii.
  3. Za ++ rodziców Helenę w rocznicę śmierci i Romana Mecha.
  4. Za + Gabrielę Zielińską w 4 rocznicę śmierci.

1. W intencji Pielgrzymów (Msza na Placu Objawienia)

1. Za ++ męża Adama Bagrowskiego, tatę Zenona Walentyn oraz dziadków Franciszka i Stefanię Socha o dar życia wiecznego.
  2. Za ++ rodziców Jana i Annę Jurkiewicz oraz dziadków Deja.