11 - 17 kwietnia 2022

Poniedziałek – 11 kwietnia 2022

1. Za + Damiana Jojko o dar Nieba.
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla wnucząt: Zuzanny, Leny, Filipa, Julii, Piotra, Magdaleny, Stanisława i Sabiny.
  3. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ryszarda i Heleny Kuchta oraz córek Joanny i Justyny.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby dla Kamili.

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej i wszystkich świętych o dar nieba dla + ks. Piotra Pietrzyka MSF i jego współbraci.
  2. Za + Zofię Szczur.
  3. Za ++ Bożenę i Wiktora Cugier.
  4. W intencji nawrócenia córki i męża.

Wtorek – 12 kwietnia 2022

1. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla mamy.
  2. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Gajda.
  3. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Maksymiliana i Zyty Golasz oraz córki Agnieszki.
  4. O sakrament małżeństwa dla Włodzimierza i Ewy jeśli jest taka wola Boża oraz o opiekę Maryi i św. Józefa.

1. Za wstawiennictwem Matki Boskiej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę z okazji 60 urodzin Renaty, z prośbą o dalszą opiekę oraz zdrowie dla całej rodziny.
  2. W dniu urodzin Moniki o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla niej i całej rodziny.
  3. Za ++ Eugeniusza Kasperka w 16 rocznicę śmierci, rodziców i siostrę Elwirę oraz Agnieszkę i Henryka Lewandowskich i ++ z rodziny.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, wytrwanie w wierze i zdrowie dla Tymoteusza z okazji 13 urodzin.

Środa – 13 kwietnia 2022

1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki Skubisz oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziny Skubiszów.
  2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Klaudii z okazji urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziny.
  3. Za ++ Czesława Kruszkę oraz Janinę i Michała Wróblewskich.
  4. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za zdrowie, z prośbą o dalsze lata dla Barbary Rodzeń z okazji 75 urodzin.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za ++ Anastazję, Wawrzyńca, Sewerynę, Franciszka Piszczek i z rodziny Łubiński i Kobs
  3. Za ++ Pawła Łosoś, Małgorzatę Chudzik, Antoninę, Piotra i Franciszka Zadroga oraz ++ z rodziny Zadroga i Banach.
  4. Z podziękowaniem za szczęśliwą operację i z prośbą o powrót do zdrowia.

Wielki Czwartek - 14 kwietnia 2022

1. MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ

O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF oraz o wytrwanie dla powołanych i potrzebne łaski dla kapłanów posługujących w sanktuarium.

Wielki Piątek – 15 kwietnia 2022

1. LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

Wielka Sobota – 16 kwietnia 2022

1. Za ++ syna Michała i brata Krzysztofa o radość życia wiecznego.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 17 kwietnia 2022

1. Za parafian.
  2. Za ++ Marka Jaworskiego, Wacława Kozłowskiego i Krzysztofa Barabasza (int. od orkiestry).
  3. Rez. Kowalska
  4. Za + ojca Grzegorza Piszczka oraz ++ z rodzin Piszczek i Biernikowicz.

1. Za + Tadeusza Plewa w dniu urodzin oraz ++ rodziców Gertrudę i Bolesława Plewa, Monikę i Bolesława Trępała.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Doroty i Romana w 35 rocznicę ślubu.
  3. Za + Bogdana Trzcińskiego w 1 rocznicę śmierci.

1. Za ++ Mieczysława, Katarzynę, Wawrzyńca Dzieniak, Helenę, Jana Teusza oraz ++ rodzeństwo i krewnych z obojga stron o dar życia wiecznego.
  2. Za ++ Zofię i Seweryna Smoleńskich w rocznicę śmierci.
  3. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Martynki z okazji 1 rocznicy urodzin

1. Za ++ Łucję i Zygmunta Pikulik z okazji urodzin oraz ++ z rodziny.
  2. Za ++ Alojzego Kaweckiego i Marię Jende.
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, zdrowie, siły i opiekę Niepokalanej dla Krystyny.

2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej o opiekę, potrzebne łaski dla kleryka Michała Czyż