Ogłoszenia Parafialne na IV  Niedzielę Wielkanocną 21.04.2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 61 Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego pod hasłem „Powołani by siać nadzieję i budować pokój”. Prosimy o tę modlitwę Parafian i Pielgrzymów. Serdecznie dziękujemy ks. Łukaszowi Biełuszowi MSF za przewodniczenie sumie odpustowej i  wygłoszone kazania z okazji Odpustu Dobrego Pasterza. Niech Matka Boża Górecka otacza Go Swoją opieką.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek uroczystość św. Wojciecha, B. i M., Głównego Patrona Polski i w czwartek święto św. Marka, Ewangelisty.
  3. We wtorek z racji uroczystości św. Wojciecha Msza św. w intencji Towarzystwa Św. Wojciecha o godz. 1830 i po Mszy św. spotkanie członków Towarzystwa św. Wojciecha z naszej parafii w sali kominkowej. Serdecznie zapraszamy.
  4. We wtorek o godz. 1600 egzamin dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Prośba, aby dzieci przyszły z rodzicami.
  5. W piątek 26 kwietnia pierwsza próba dla dzieci przed I Komunią św. o godz. 1600, dlatego też kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  6. W przyszłą niedzielę w Sanktuarium Dzień Skupienia Rzemieślników. Uroczysta Msza św. z obecnością Starszych Cechu i Pocztów Sztandarowych o godz. 1200. Serdecznie zapraszamy.
  7. Dzisiaj zbiórka do puszek na regularną rehabilitację 5 letniego Tadzia Sobczyka z Rataj, chorego na chorobę genetyczną. Polecamy to ofiarności wiernych.
  8. Również dzisiaj młodzież rozprowadza okolicznościowy numer „Posłańca Św. Rodziny”. Ofiary przeznaczone są na formacyjne wyjazdy młodzieży.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika katolickiego”.
  10. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami. Można w nim wypić kawę lub herbatę, a także zakupić lody.

Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym z nami przez internet, zwłaszcza chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.