Rekolekcje indywidualne

Rekolekcje indywidualne to czas, kiedy możesz przyjechać do naszego domu w Górce Klasztornej, modlić się, medytować Słowo Boże i porozmawiać z kapłanem na trapiący Cię temat, podzielić się problemami, doświadczeniami, omówić to, co od dłuższego czasu Cię zastanawia, intryguje…

Tak naprawdę to całkowicie od Ciebie zależy, jak spędzisz ten czas, razem ustalimy myśl przewodnią spotkania, przebieg i intensywność rozmów. Rekolekcje są przeprowadzane w kameralnym gronie. Wszelkie posiłki i modlitwy odbywają się wspólnie, nie ma zbiorowych konferencji, przez cały czas jest do dyspozycji kapłan.

W wolnym czasie można wypocząć zwiedzając okolice malowniczej Krajny. Na łonie przyrody możesz poświęcić czas na rozważanie wybranych tekstów biblijnych, czy dokumentów Kościoła.

Wszystkich zainteresowanych rekolekcjami indywidualnymi informujemy, że można je też odprawić w ciągu tygodnia (przez cały rok z wyłączeniem wakacji). Więc jeśli w ciągu tygodnia masz wolny czas i chcesz go w ten sposób wykorzystać, wystarczy umówić się na wybrany termin

PARAMETRY REKOLEKCJI

• liczba miejsc jest ograniczona
  • w rekolekcjach nie mogą brać udziału dzieci
  • rekolekcje są stacjonarne (nie akceptujemy dojeżdżania) – wszystko odbywa się na miejscu
  • koszt rekolekcji 250 zł za dobę
  • opłata zawiera: nocleg, posiłki oraz materiały rekolekcyjne

PROWADZĄCY

Rekolekcje prowadzi ksiądz Tomasz Górecki MSF.
Zapraszamy! +48 515 364 937 adres e-mailowy: msf.gorka.klasztorna@gmail.com

WARUNKI ZGŁOSZENIA

• należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 100 zł na konto: 11 1020 3844 0000 1502 0047 8388 (Bank PKO BP Oddział Piła)
  • po wpłaceniu zaliczki należy wygenerować potwierdzenie uiszczenia zaliczki w postaci pliku PDF lub skanu, które należy dołączyć w poniższym formularzu (pozostałą część kwoty reguluje się na miejscu gotówką)