NOWENNA DO MATKI BOŻEJ GÓRECKIEJ – MATKI POCIESZENIA

W naszej bazylice Mniejszej w Górce Klasztornej modlimy się o potrzebne łaski za wstawiennictwem Matki Bożej, która tutaj objawiła się pasterzowi w 1079 r. czyniąc cudowną wodę ze znajdującej się studni. Woda szczególnie pomagała w różnych schorzeniach, a najbardziej w chorobach oczu. Nowenna jest skuteczną modlitwą dziękczynną i błagalną. Odprawiamy ją w każdą środę w intencji osób żyjących najpierw w formie modlitwy przed Cudownym Obrazem o godz. 1800 i następnie w tych intencjach odprawiamy Mszę św. o godz. 1830. Polecamy tę formę zamówienia Mszy św. szczególnie tym, którzy pragną w najbliższym terminie poprosić o Mszę św. w ważnych intencjach dla osób żyjących.

[Uwaga! Nie informujemy zamawiającego o terminie  przedstawiania „Próśb i podziękowań“]

MSZE ŚWIĘTE ZBIOROWE ZA ZMARŁYCH PRZEZ WSTAWIENNICTWO MATKI BOŻEJ GÓRECKIEJ

Odprawiamy je w każdy piątek polecając najpierw zmarłych w Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 1800, a następnie za tych zmarłych sprawujemy Mszę św. o godz. 1830 prosząc dla nich o wieczne zbawienie.

[Uwaga! Nie informujemy zamawiającego o terminie modlitwy za zmarłych]

PRZYKŁADOWE TREŚCI INTENCJI

Jeśli nie wiesz jak ułożyć treść intencji zachęcamy Cię do skorzystania ze wzorów poniżej:

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ GÓRECKIEJ – MATKI POCIESZENIA:

• „Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby [napisz ją] dla [napisz imię tej osoby lub osób]”
  • „”Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z depresji /lub nerwicy/ dla [napisz imię tej osoby lub osób]”
  • „Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o załatwienie ważnej sprawy [napisz jakiej] dla [napisz imię tej osoby lub osób]”
  • „Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o wytrwanie na drodze powołania kapłańskiego i/lub zakonnego dla [napisz imię tej osoby lub osób]”

MSZE ŚWIĘTE ZBIOROWE ZA ZMARŁYCH PRZEZ WSTAWIENNICTWO MATKI BOŻEJ GÓRECKIEJ

• „Za stawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia za dusze w czyśćcu cierpiące”
  • „Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla [napisz imię tej osoby lub osób]”

TWOJA OFIARA

Nadsyłając intencje prosimy pamiętać o zaznaczeniu: treści intencji, adresu ofiarodawcy, wysokości ofiary.

Ofiarę bardzo prosimy przesyłać przekazem lub przelewem na podane niżej konto bankowe Sanktuarium, dopiero po potwierdzeniu przyjęcia „Próśb i podziękowań“ lub „Modlitwy za zmarłych“.

Prosimy o podanie dokładnych swoich danych adresowych, a w tytule płatności:

„NOWENNA / MODLITWA ZA ZMARŁYCH - Imię i Nazwisko zamawiającego”.

Dane do przelewu:

Misjonarze Świętej Rodziny
Sanktuarium Maryjne Górka Klasztorna
ul. Rataje 48
89 – 310 Łobżenica

• nr konta: 11 1020 3844 0000 1502 0047 8388 (Bank PKO BP Oddział Piła)
  • tytułem: Intencja mszalna – zamawiający Imię Nazwisko

FORMULARZ