Ogłoszenia Parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku 25.09.2022 r.

1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Wincentego A ‘Paulo, Pr., w środę wspomnienie św. Wacława, M., w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek  wspomnienie św. Hieronima, Pr. i DK. i w sobotę wspomnienie  św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz. i DK.
  2. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa różańcowe ku czci Matki Bożej, na godz. 1800. Dzieci zapraszamy od przyszłego tygodnia w poniedziałki, wtorki i czwartki również na godz. 1800. Dzieci otrzymają obrazki i książeczki uczestnictwa w nabożeństwach. Na koniec, dla wytrwałych, nagrody.
  3. W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające za grzechy Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1730. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 1830.
  4. Również w sobotę w naszym Sanktuarium Trzeźwościowy Dzień Skupienia, a od piątku do niedzieli rekolekcje dla małżonków „Szkoła dialogu”.
  5. Zapraszamy Parafian i Pielgrzymów w sobotę na Noc Różańcową w intencji małżeństw i rodzin o wzrastanie w miłości i świętości. Rozpoczęcie po Mszy św. wieczornej.
  6. W niedzielę 2 października miał odbyć się w Sanktuarium Krajeński Festiwal Chórów. Niestety został odwołany przez Nadnotecki Odział Polskiego Związku Chórów i Orkiestr w Pile. Dlatego na Mszy św. o godz. 1200 zaśpiewa nasz Chór „Magnificat” i da krótki koncert po Mszy św. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi pracujący w Duszpasterstwie Powołań MSF ks. Adam Gaca MSF, który serdecznie zaprasza młodzież przygotowującą się do bierzmowania /od klasy VII Szkoły Podstawowej/ oraz pozostałą na spotkanie w auli klasztornej o godz. 1600. Prosimy Was drodzy młodzi o przybycie.
  8. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 1000, spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszam wszystkich rodziców do rozmównicy.
  9. Odnowa w Duchu Świętym ze Złotowa zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary. Rozpoczęcie w środę Mszą św. o godz. 1830 w parafii Wniebowzięcia NMP w Złotowie.
  10. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz.1730 i różaniec o godz. 1800 zakończony śpiewem Suplikacji. W środę Nowenna, i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz. 1800.
  11. Jeszcze raz dziękujemy całej asyście za uczestnictwo w odpustach Narodzenia NMP i Matki Bożej Bolesnej. Niech Matka Boża Górecka wszystkich otacza Swoją opieką.
  12. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023. Od soboty od wszystkich chętnych.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy nr „Głosu Góreckiego”, „Głosu z Górki Klasztornej” i „Przewodnika Katolickiego". W zakrystii można zakupić „Kalendarz Górecki” na rok 2023 w cenie 7 zł.
  14. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami. Można w nim zakupić kawę i ciasto.

Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i chorym, uczestniczącym przez internet, życzą miłej, dobrej niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.