Ogłoszenia Parafialne na XI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku
13.06.2021 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1830 i zakończenie procesją światła do kapliczki Matki Bożej Fatimskiej nad stawkiem.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, do naszej Bazyliki na godz. 1800. Wcześniej, od godz. 1730, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  3. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, B. i M., Patrona Diecezji i w czwartek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, Zak.
  4. W tygodniu dodatkowa Msza św. o godz. 1100, odprawiana do końca sierpnia.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za wspaniałe przeżycie Dnia Skupienia Strażaków. Dziękuję Druhom Strażakom za przygotowanie i poprowadzenie tej uroczystości.
  6. W środę, po Mszy św. wieczornej, Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na Wieczór Uwielbienia.
  7. W sobotę 19 czerwca II Pielgrzymka Mężczyzn do Matki Bożej Góreckiej, Królowej na Krajnie. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu, albo do uczestnictwa online przez internetową stronę sanktuarium i na YouTube. Gośćmi honorowymi, którzy podzielą się świadectwem o swojej działalności, będzie męskie stowarzyszenie „Mężczyźni Świętego Józefa”. Rozpoczęcie różańcem o godz. 930, o 1000 konferencja i świadectwa, o 1100 uroczysta Msza św. wotywna o św. Józefie i zawierzenie mężczyzn Matce Bożej Góreckiej.
  8. W sobotę o godz. 1830 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Serdecznie zapraszamy.
  9. W przyszłą niedzielę 20 czerwca po Mszach św. wolontariusze będą zbierać podpisy pod projektem „Stop LGBT”, zainicjowanym przez Fundację „Życie i Rodzina”. Zachęcamy do złożenia swojego podpisu. Osoby, które zechcą to uczynić proszone są o podanie numeru pesel, dlatego najlepiej mieć ze sobą dowód osobisty.
  10. Zapraszamy do Poradni Małżeńskiej, na razie, tylko przez wcześniejsze umówienie się telefoniczne. Numer telefonu znajduje się na tablicy informacyjnej, na Domu Pielgrzyma.
  11. Adam Pestka MSF składa serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli misje na Kubie. W zeszłą niedzielę zebrał 6.510 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego” i biuletynu ADS „Nadzieja i życie”.
  13. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary składane na potrzeby Sanktuarium i na renowację obrazu Matki Bożej ze Studzienki. Niech Matka Boża Górecka ma darczyńców w Swojej opiece.
  14. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami. Można zakupić napoje i lody.

Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet, szczególnie chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.