Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku 12.02.2023 r.

1. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i różaniec o godz. 1800 zakończony śpiewem Suplikacji. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz. 1800.
  2. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, B. Patronów Europy.
  3. W środę Odnowa w Duchu Świętym zaprasza, po Mszy św. wieczornej, na Wieczór Uwielbienia, a z piątku na sobotę na nocną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na świecie.
  4. W sobotę o godz. 1830 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  5. Od piątku do niedzieli w Sanktuarium Rekolekcje dla małżonków „Szkoła dialogu”.
  6. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 1000, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Prośba o obecność wszystkich.
  7. W przyszłą niedzielę, w Kościele w Polsce, rozpoczynamy 56 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: „Ku trzeźwości z Kościołem”. Zachęcamy do podjęcia abstynencji od alkoholu i innych używek na czas Wielkiego Postu, ofiarując ją jako zadośćuczynienie za grzechy pijaństwa i pomoc osobom uzależnionym w osiągnięciu trwałej trzeźwości.
  8. W tym tygodniu, z powodu wyjazdu ks. proboszcza, kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  9. Również w przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na dokończenie budowy nowej kotłowni, a także, za sugestią ks. arcybp. Stanisława Gądeckiego, zbiórka do puszek na poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Syrii i Turcji. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. W zakrystii można zakupić książkę ks. Bogdana Kulika MSF „60 sekund o wiecznośći”.
  11. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami. Można w nim zamówić kawę lub herbatę.

Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym z nami przez internet, zwłaszcza chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.