Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku 13.02.2022 r.

1. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i różaniec o godz. 1800 zakończony śpiewem Suplikacji. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz. 1800.
  2. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, B. Patronów Europy.
  3. W środę Odnowa w Duchu Świętym zaprasza, po Mszy św. wieczornej na Wieczór Uwielbienia, a z piątku na sobotę na nocną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na świecie.
  4. W sobotę 19 lutego Msza św. wotywna o św. Józefie.
  5. Również w sobotę o godz. 1830 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  6. W sobotę też Dzień Skupienia dla Rodzin, który poprowadzi ks. Tomasz Górecki MSF. Rozpoczęcie w auli Domu Zakonnego o godz. 1600 i Msza św. o godz. 1830. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 1000, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Prośba o obecność wszystkich.
  8. Również w przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na remont dachu nad starym klasztorem. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  10. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami. Można w nim zamówić kawę lub herbatę. Zachęcamy do nabycia książki Ks. Prof. Mariana Machinka MSF pt. „Nowy tęczowy świat”, o katolickim podejściu do LGBT.

Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym z nami przez internet, zwłaszcza chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.