1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Podziękujmy Panu Bogu za sakrament chrztu świętego, przez który weszliśmy do wspólnoty Kościoła i staliśmy się umiłowanym dzieckiem Bożym. Dzisiejszą niedzielą kończy się Okres Narodzenia Pańskiego, a od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły w Roku Liturgicznym, trwający do wtorku przed Środą Popielcową. Żłóbek, choinki i kolędy, zgodnie z tradycją, pozostają do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.
  2. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i różaniec o godz. 1800, zakończony śpiewem Suplikacji. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz. 1800.
  3. W środę, na Mszy św. wieczornej, zakończenie katechez o Przykazaniach Bożych. Od przyszłej środy rozpoczęcie katechez o Prawdach Wiary.
  4. Również w środę, po wieczornej Mszy św., wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na Wieczór Uwielbienia - Adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy 24 Dzień Judaizmu pod hasłem: „Zycie i śmierć; Patrz, kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście” (Pwt. 30,15).
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  7. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami.
  8. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i zachowaniu dystansu w czasie nabożeństw w bazylice.
  9. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet, szczególnie chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Góreckiej.