1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Podziękujmy Bogu za sakrament chrztu, przez który weszliśmy do wspólnoty Kościoła i staliśmy się umiłowanym dzieckiem Bożym. Niedzielą dzisiejszą kończy się Okres Narodzenia Pańskiego, a od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły w Roku Liturgicznym, trwający do Środy Popielcowej. Żłóbek, choinki i kolędy, zgodnie z tradycją, pozostają do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.
  2. W tym tygodniu obchodzimy w piątek wspomnienie św. Antoniego, Opata.
  3. W środę, po wieczornej Mszy św., wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na Adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy 23 Dzień Judaizmu pod hasłem „Pamiętaj o dniu szabatu, aby należycie go świętować” (Wj. 20, 8), a w sobotę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy” (Dz. 28, 2). Będziemy w tych intencjach odmawiać różaniec i modlić się w modlitwie powszechnej.
  5. W sobotę o godz. 1830 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną wspólnie uwielbiać Boga i otwierać swoje serca na moc Ducha Świętego.
  6. W sobotę zbiórka dla ministrantów Marianek i kandydatów o godz. 1000.
  7. W niedzielę, po Mszy św. o godz. 1000, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  8. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  9. W niedzielę 26 stycznia bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich aktorów i posługujących w Góreckim Misterium oraz tych , którzy pragną wystąpić lub w jakikolwiek sposób pomóc, wraz z rodzinami, na spotkanie noworoczne do Auli Domu Pielgrzyma, na godz. 1930. Prosimy wszystkich o przybycie.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  • Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami.
  • Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Góreckiej.