1. W tym tygodniu obchodzimy w sobotę Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  2. W sobotę obowiązkowa zbiórka dla Marianek, ministrantów i kandydatów o godz. 1000.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  4. W Sanktuarium od piątku do niedzieli Rekolekcje dla małżonków „Szkoła dialogu”.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  6. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami.
  7. W przyszłą niedzielę 23 lutego, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku organizuje akcję charytatywną dla Hani Łączkowskiej, która choruje na SMA Typu 1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Przed kościołem po Mszach św. będzie można kupić ciasto. Cały dochód przeznaczony będzie na leczenie. Zachęcamy do pomocy.
  8. W Bydgoszczy, w parafii Św. Trójcy od czwartku 20 lutego o godz. 1900 rozpoczną się katechezy dla narzeczonych prowadzone metodą warsztatową. Szczegóły na stronie internetowej diecezji bydgoskiej.
  9. Również w Bydgoszczy w parafii Św. Trójcy odbywają się spotkania wspólnoty „Sychar” dla małżonków przeżywających kryzys. Najbliższe spotkanie w czwartek 20 lutego o godz. 1800.
  10. Diecezja Bydgoska, razem z Biurem Pielgrzymkowym „Frater” z Bydgoszczy, organizuje diecezjalną pielgrzymkę do Włoch na 100-lecie urodzin Św. Jana Pawła II, w dniach od 14 do 21 maja 2020 r. Koszt to 2100 zł. i 100 euro. Szczegóły na plakatach w gablotkach. Zapisy, do końca lutego, w Biurze Pielgrzymkowym, lub u nas, w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.
  11. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet  życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.