VII NIEDZIELA ZWYKŁA

24 lutego 2019

1. W tym tygodniu obchodzimy 1. piątek i 1. sobotę m-ca.
  2. W piątek o godz. 800 odwiedziny chorych, a o godz.1800 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W sobotę zbiórka dla Marianek, ministrantów i kandydatów o godz. 1000.
  4. W sobotę również, w naszym Sanktuarium, Dzień Skupienia dla Anonimowych Alkoholików.
  5. W sobotę o godz. 1730 Nabożeństwo wynagradzające za grzechy do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. W przyszłą niedzielę, w Kościele w Polsce, rozpoczynamy 52Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Młodzi trzeźwi i wolni”. Zachęcamy do podjęcia abstynencji od alkoholu i innych używek na czas Wielkiego Postu, ofiarując ją jako zadośćuczynienie za grzechy pijaństwa i pomoc osobom uzależnionym w osiągnięciu trwałej trzeźwości.
  7. Zwracamy się z prośbą, aby do zakrystii lub kancelarii zgłosiły się osoby będące chrzestnymi Różańca Góreckiego. Chcemy zrobić specjalną listę i umieścić w Sanktuarium, aby przyszłe pokolenia znały tych, którzy przez różaniec powierzyli się w szczególną opiekę Matki Bożej.
  8. Organizujemy wypoczynek letni dla ministrantów i Marianek w Lubiatowie k. Łeby w dniach od 24 do 28 czerwca. Koszt wyjazdu to 150 zł. od uczestnika. Zapisy u brata Mariusza do 17 marca.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Głosu Góreckiego”, „Przewodnika Katolickiego”, „Posłańca Świętej Rodziny” i biuletynu ADS  „Nadzieja i Życie”.
  10. Dziękujemy rodzinom z Rataj w sprzątaniu naszego Sanktuarium. W tym tygodniu w piątek na godz. 1000 zapraszamy rodziny z Wiktorówka państwa: Jaworska, Kufel, Białakowska i Łukaszczyk.
  11. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym z nami przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.