29 września 2019

1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, Pr. i DK., we wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz. I DK., w środę wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w sobotę wspomnienie św. Faustyny, Zak.
  2. Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe ku czci Matki Bożej, na godz. 1800. Dzieci zapraszamy w tym tygodniu we wtorek i czwartek. Dzieci otrzymają książeczki do których będą wklejać obrazki na pamiątkę uczestnictwa. Na koniec, dla wytrwałych, nagrody.
  3. W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.
  4. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730.
  5. W piątek odwiedziny chorych od godz. 800. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w czasie nabożeństwa różańcowego o godz. 1800.
  6. W sobotę nabożeństwo wynagradzające za grzechy Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1730.
  7. Również w sobotę w naszym Sanktuarium Dzień Skupienia Apostolstwa Dobrej Śmierci, a od piątku do niedzieli rekolekcje dla małżonków „Szkoła dialogu”.
  8. W niedzielę 6 października XVII Krajeński Festiwal Chórów w naszym Sanktuarium. Rozpoczęcie występem Orkiestry Dętej z Krajenki o godz. 1130. Następnie Msza św. w bazylice o godz. 1200 z udziałem orkiestry i po Mszy św. występy poszczególnych chórów. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian , Pielgrzymów i Gości.
  9. W sobotę wspólna zbiórka ministrantów , Marianek i kandydatów o godz. 1000.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszam wszystkich rodziców do rozmównicy.
  11. W każdą środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek na modlitwy za zmarłych o godz. 1800. W środę na Mszy św. wieczornej będą kontynuowane katechezy o Przykazaniach Bożych.
  12. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2020 od wszystkich chętnych w zakrystii lub kancelarii.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy nr „Głosu Góreckiego”, „Przewodnika Katolickiego" oraz „Głosu z Górki Klasztornej”.
  14. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami i do restauracji „Arka”.
  15. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki bożej Góreckiej.