1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny pod hasłem „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął, a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie.” (por. J 6, 35). Zachęcamy do intronizacji Pisma Św. w domach i częstszego czytania w rodzinach i indywidualnie. Przy wychodzeniu z kościoła można, ze stojącego koszyka, pobrać karteczkę z zaznaczonym fragmentem Pisma Świętego. do przeczytania i przemedytowania w domu. Zachęcamy do zabrania ze sobą dowolnego tekstu jaki nam przypadnie.
  2. W dzisiejszą niedzielę, na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Bydgoskiej. Za ofiarność serdeczne Bóg zapłać.
  3. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i różaniec o godz. 1800 zakończony śpiewem Suplikacji. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej i w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz. 1800.
  4. W czwartek o godz. 1600 obowiązkowa próba dla dzieci mających rocznicę I Komunii św.
  5. W tym tygodniu obchodzimy: w piątek Uroczystość św. Wojciecha, B. i M. Głównego Patrona Polski. Zapraszamy członków Towarzystwa Świętego Wojciecha na Mszę św. o godz. 1830 i spotkanie po Mszy św. w Sali Kominkowej.
  6. W sobotę o godz. 900 próba dla młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania w bazylice, a w kancelarii egzamin dla dzieci przystępujących w tym roku do I komunii św. Proszę o obecność wszystkich. Dzieci pierwszokomunijne przychodzą z rodzicami.
  7. W sobotę o godz. 1000 spowiedź dla dzieci mających rocznicę I komunii św. i młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania oraz ich rodzin.
  8. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca 58 Tydzień Modlitw o Powołania pod hasłem „Święty Józef: Marzenie Powołania”. U nas Odpust Dobrego Pasterza. Suma z procesją wokół Studzienki o godz. 1000. Prośba o obecność całej asysty. Kazania wygłosi ks. Adam Gaca MSF.
  9. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 1200, rocznica I Komunii św. dzieci klasy IV.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary dla ks. Adama Pestki MSF, misjonarza na Kubie.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego” i gazeta „Wasze media” z artykułem o przypadających w Górce Klasztornej uroczystościach stulecia pobytu Misjonarzy Świętej Rodziny w Polsce.
  12. Zapraszamy do naszego sklepiku z dewocjonaliami.
  13. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i zachowaniu dystansu.