1. Dzisiejszą niedzielą kończymy nasze rekolekcje parafialne. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy skorzystali z tego czasu łaski i życzymy owocnego przeżycia całego Wielkiego Postu. Szczególne podziękowania dla ks. Radosława Rafała MSF. Niech Matka Boża Górecka otacza Go Swoją opieką. Bóg zapłać za złożone ofiary z racji rekolekcji, na misyjne potrzeby Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  3. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i różaniec o godz. 1800 zakończony śpiewem Suplikacji. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej i w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  4. W środę Odnowa w Duchu Świętym zaprasza, po Mszy św. wieczornej, na Wieczór Uwielbienia – wspólnotową Adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek o godz. 1800 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do rozważania Męki Pańskiej. Dla dzieci będą rozdawane obrazki za uczestnictwo.
  6. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym po Mszy św. o godz. 1500, czyli około 1550. Zachęcamy do licznego udziału Parafian i Pielgrzymów. Dla dzieci za uczestnictwo będą rozdawane obrazki. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. W przyszłą niedzielę, po Mszach św., zbiórka do puszek na Misyjne Dzieła Pomocy „Ad gentes”. Polecamy to ofiarności wiernych.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy obchody roku stulecia pracy Misjonarzy Świętej Rodziny w Polsce. Zarząd Prowincjalny odprawi o godz. 1030 Mszę św. w Wieluniu, gdzie pierwsi misjonarze z ks. Antonim Kuczerą MSF, założycielem polskiej prowincji, przybyli do pierwszego klasztoru w Polsce. Pracę w Wieluniu misjonarze zakończyli w 1946r. Prosimy w tym roku o modlitwę w intencji naszego Zgromadzenia, prowadzonych dzieł, a szczególnie o nowe powołania do naszego Zgromadzenia, by nowi misjonarze kontynuowali dzieło rozpoczęte przez Sługę Bożego ks. Jana Berthiera, naszego założyciela. Prosimy też o modlitwę o Jego beatyfikację.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. W zakrystii można kupić Kalendarz Górecki na rok 2021 w cenie 5 zł. i Modlitewnik Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w cenie 10 zł.
  10. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami.
  11. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym z nami przez internet, zwłaszcza chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.