5 – 11 października 2020

Poniedziałek – 5 października 2020

1. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę dla Mieczysławy i Zbigniewa na dalsze lata życia.

2. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Int. dziękczynna za otrzymane łaski i dalszą opiekę dla siostry Elżbietanki Placedy Tomasz w 95 rocznicę urodzin i z okazji imienin oraz za †siostrę Anastazję Tomasz, ††rodziców i ich całe rodzeństwo.

Wtorek – 6 października 2020

2. O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Wacławy Suskiej oraz Jana i Józefa Suskich.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Za †Mieczysława Badurę (int. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Szłapy z Wyrzyska).

3. Za †Jana Adamczyka (int. od syna Ryszarda z żoną i dziećmi).

Środa – 7 października 2020

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej w intencji Gabrysi z okazji 4 rocznicy urodzin i dla jej rodziców.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Brygidy Kowalskiej w 84 rocznicę urodzin.

3. O zdrowie dla Marcina.

Czwartek – 8 października 2020

1. Za †Irenę Basiak o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

2. Za †Romualda.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Błagalna do Matki Bożej Góreckiej o ratunek dla brata Bogusława z choroby alkoholowej.

3. Za †żonę Ewę.

Piątek – 9 października 2020

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Za †Zbigniewa Mądraszewskiego o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za †Pelagię Łosoś w 16 rocznicę śmierci oraz ††z rodziny Łosoś.

3. O równowagę psychiczną i zdrowie dla Zenona.

Sobota – 10 października 2020

2. O błog. Boże w budowie nowego kościoła w parafii św. Augustyna – Czapury.

3. Za ††mamę Zofię i ciocię Agnieszkę o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej o łaskę wytrwałości do codziennego nawracania się i umocnienie w walce duchowej.

1. Za †Tadeusza w dniu urodzin.

2. Za †mamę Gertrudę w rocznicę śmierci oraz za ††z rodzin: Műller i Deja.

3. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

4. W dniu 18 urodzin Juliana o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

5. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze oraz zdrowie dla Gertrudy i Konrada w 34 rocznicę ślubu.

6. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Doroty i Rafała z okazji 18 rocznicy ślubu.

XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2020

1. Za †Karola Wilamskiego o dar Nieba.

2. Za †Edwarda Garbacza.

3. Za †ojca Wacława Mitoraj.

1. Za Parafian.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla II Róży Matek różańcowych z Wiktorówka a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

3. Za ††Janinę i Bronisława Pikulik, ††dzieci oraz Józefa Zamiatała i ††dzieci.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej.

2. Za †Mateusza w 10 rocznicę śmierci i 28 rocznicę urodzin.

3. Za ††Stanisława Cybulskiego z okazji urodzin, córkę Władysławę, Leszka, Mariana i Zdzisława Cybulskich, Jana Muszyńskiego i Mieczysława Majdanskiego.

1. Za ††Bolesławę w 2 rocznicę śmierci oraz Albina.

2. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

3. W 18 rocznicę urodzin Weroniki, o zdrowie i błog. Boże dla niej i całej rodziny.

1. Za †Andrzeja Obrzanowskiego w 1 rocznicę śmierci o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie (int. od syna Dominika z rodziną).

2. O zdrowie dla Janiny, Adama, Marka, Anny, Marianny, Pauliny Cichockiej i Marcina oraz Włodzimierza Góra.