3 – 9 sierpnia 2020

Poniedziałek – 3 sierpnia 2020

1. Za + Halinę Kierzenkę (greg.).

2. Msza święta dziękczynna w 45 rocznicę chrztu Andrzeja.

3. Za + Grażynę Zyturus (greg.).

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 8 urodzin wnuków Jessici i Adasia.

O życie wieczne dla zmarłych: Lidii, Teodora Wójcików; Marianny, Jana, Mirosława Stanisława Rybiałków; Kazimiery, Mieczysława, Lecha Opaczyńskich; Dominiki, Józefa Jaskólskich, Jana, Stanisławy Pietrzyków, Aleksandry Makuch i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Marię i Edmunda Zychów.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. w szczególności o dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

3. W intencji Danuty, aby odzyskała wiarę w Bożą miłość i miłosierdzie oraz o pokój serca.

4. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie duszy i ciała z okazji urodzin dla Anieli i za ++ rodziców.

Wtorek – 4 sierpnia 2020

1. Za + Halinę Kierzenkę (greg.).

2. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Nędzyńskich i Komisarczuków.

3. Za + Grażynę Zyturus (greg.).

Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o dar nawrócenia dla dzieci: Pawła, Kasi i Roberta

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. w szczególności o dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

2. Za ++ Krystynę, Kazimierza i Małgorzatę.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji uzdrowienia z choroby psychicznej Łukasza.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 30 rocznice ślubu Aleksandry i Grzegorza, z prośbą o pełnienie woli Bożej.

Środa – 5 sierpnia 2020

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji Arkadiusza o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, owoce i dary Ducha Świętego i nawrócenie.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o łaskę wiary dla syna Krystiana.

3. O błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i jej rodziny oraz o dobrą żonę i pracę dla Radka.

Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla ++ Joli, Małgosi, Wendelina i Damiana.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Za + Grażynę Zyturus (greg.).

I Czwartek – 6 sierpnia 2020 (Święto Przemienienia Pańskiego)

1. Z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski dla Gabrieli z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i łaskę dobrego męża.

2. Za ++ Halinę i Andrzeja Wiązowskich.

3. Za + Grażynę Zyturus (greg.).

2. Za + Zbigniewa Borlik.

1. O nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Za + Teresę Smolarz w 10 rocznicę śmierci.

3. Za + Krystynę Dobber w 5 rocznicę śmierci.

I Piątek – 7 sierpnia 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W int. wynagrodzenia NSPJ za grzechy świata i z prośbą za wstaw. Matki Bożej i św. Józefa o szczęśliwą śmierć dla konających i radość życia wiecznego dla dusz w czyśćcu cierpiących.

3. Za + Mariannę Modna.

1. Za ++ Annę, Bolesława i Stanisława.

2. Za + Grażynę Zyturus (greg.).

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za ++ Tadeusza Rosłanowskiego w rocznicę śmierci, Lucynę Rosłanowską oraz ++ z rodziny Rosłanowskich.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. w szczególności o dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

Sobota – 8 sierpnia 2020

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za + Gustawa Boryca w 8 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Łabieńców i Boryca.

2. Za + Grażynę Zyturus (greg.).

1. Za ++ Gertrudę, Jana Konek, Weronikę Murach, Jana Tomasz i ++ z rodziny.

2. Za + Tadeusza i ++ z rodziny Mrotków, Szwedów i Marszyckich.

4. Za ++ Zygfrydę i Mariana Narloch, Czesławę, Bronisława, Mirosława, Mieczysława i Grzegorza oraz ++ z rodzin Narlochów i Baronów.

XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia 2020

1. Za ++ dziadków Marię, Franciszka, Marię i Wawrzyńca.

2. Za ++ Jana, Annę i Jerzego Gniotów.

1. Za Parafian.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla I Róży Matek różańcowych z Wiktorówka a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

3. Za + Grażynę Zyturus (greg.).

1. Za ++ Stanisława i Mariannę Góra w 16 rocznicę śmierci oraz chrześniaka Andrzeja.

2. Za ++ Zygmunta Badurę w 4 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i rodzeństwo.

3. Za ++ Łucję Reinholz w 14 rocznicę śmierci, jej męża Bogdana oraz z rodzin Reinholz, Puszer i Cynajek oraz Jerzego Cynajek.

1. Za ++ rodziców Jadwigę i Franciszka, siostrę Danutę oraz ++ z rodzin Dziobów, Siegów, Mrotków i Kuligowskich.

2. Za ++ Kunegundę, Jerzego, Jana i Leszka Deja.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla taty i dziadka Mirosława Kujawy z okazji 70 urodzin.