29 czerwca – 5 lipca 2020

Poniedziałek – 29 czerwca 2020 (Urocz. Św. Ap. Piotra i Pawła)

1. Za †Barbarę Brodowską (greg.)

2. Za ††Marię Garbacz i Edwarda Garbacza.

3. Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MBG i św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie oraz z prośbą o Boże błog., opiekę i zdrowie dla Jacka Filipowskiego z okazji 50.rocz. urodzin.

1. Za ††Józefę, Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leona, Anielę, Teodora Łoboda, Konrada Wachowiacz i z rodziny Panek.

2. Za ††Teodozję, Jana, Floriana Marchlewskich, Annę, Andrzeja, Melanię Brzezińskich oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Brzezińskich.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosław. i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla kapłanów i brata posługujących w Sanktuarium Góreckim.

2. O nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

3. Za †Pawła Teusz w dniu imienin i ††z rodziny.

4. Do NSPJ przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 40 urodzin Kamili oraz o zdrowie i dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wtorek – 30 czerwca 2020

1. Za †Barbarę Brodowską (greg.)

2. Za ††Mariannę, Stefana, Piotra i Pawła, Irenę Boguskich o wieczne zbawienie.

3. Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MBG i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o Boże błog., opiekę i zdrowie dla Aliny Kukla.

Za †męża Józefa Piwoni.

1. Za †Lucynę Rosłanowską w dniu imienin i ††z rodziny Rosłanowskich i Pogorzelskich.

2. Za †Agnieszkę Kot w 12 rocznicę śmierci.

3. Za †Gertrudę Giese (int. od córki Kazimiery z rodziną ).

4. Za †ks. Piotra Pietrzyka MSF (int. od Izabeli z rodziną i rodziców).

Środa – 1 lipca 2020

1. Za †Barbarę Brodowską (greg.).

2. Za zadośćuczynienie za grzechy dusz w czyśćcu cierpiących.

O nawrócenie Damiana i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za ††męża Alfonsa Zych, córkę Kunegundę, rodziców z obojga stron i rodzeństwo.

3. Za †Gertrudę Giese (int. od wnuków i prawnuków z Fanianowa).

4. Za †Olgierda Narlocha w 1 m-c po śmierci.

I Czwartek – 2 lipca 2020

1. Za †Barbarę Brodowską (greg.).

2. Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MBG i św. Ojca Pio z prośbą o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Eugeniusza Filipowskiego.

Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby dla Marka Habryn oraz o dalsze siły do pracy.

1. O nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. O błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Sebastiana.

3. Za †Jerzego Brygier.

4. Za †Mieczysława Badurę (int. od matki).

I Piątek – 3 lipca 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W int. wynagrodzenia NSPJ za grzechy świata, z prośbą za wstaw. Matki Bożej i św. Józefa o szczęśliwą śmierć dla konających i radość życia wiecznego dla dusz w czyśćcu cierpiących.

Za †Barbarę Brodowską (greg.).

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za ††Mariana w 17 rocznice śmierci, Józefa, Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leokadię , Piotra Pikulik, Leona, Anielę Łoboda i Konrada Wachowiacz.

3. Za ††Gertrudę, Jana, Krystynę, Aleksandra, Monikę, Jana oraz Stefana.

4. Za †Halinę Okarmus z okazji urodzin.

I Sobota – 4 lipca 2020

2. Za †Barbarę Brodowską (greg.).

Do Matki Bożej Góreckiej o dar zdrowia dla Baltazara.

1. Za ††Annę i Józefa Kolas oraz ††z rodziny Kolasów i Ziarników.

2. Za ††Gertrudę, Jana, Krystynę, Aleksandra, Franciszka, Franciszkę, Piotra, Stefana i ks. Jana oraz ††z rodzin Kleczka, Kotarak i Kozak.

3. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej w 30 rocznicę pożycia małżeńskiego Anny i Stanisława.

4. Za ††Agnieszkę, Pawła i Klementynę Kapeja.

XIV Niedziela Zwykła – 5 lipca 2020 (Odpust Studzienki)

1. Za ††Łucję i Szczepana Ziarnek oraz rodziców z obojga stron.

2. Za †Barbarę Brodowską (greg.).

3. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Fatimskiej i św. Jacka dla całej rodziny i Eryka Polok z okazji 80 urodzin.

1. Za Parafian, Pielgrzymów i Dobrodziejów.

2. W intencji mieszkańców wsi Piesno o szczęśliwe urodzaje, uchronienie od klęsk żywiołowych, z prośbą o dobrą pogodę i zdrowie dla rolników, ich rodzin i wszystkich mieszkających oraz o łaskę nieba dla zmarłych.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Krzysztofa z okazji 55 rocznicy urodzin (int. od żony Marioli i córki Zuzanny).

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Ewy w 60 rocznicę urodzin.

2. Za ††Mariannę Kuich z okazji urodzin, jej męża Leona, rodziców, rodzeństwo i pokrewnych z obojga stron oraz Henryka Korthals.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Romana z okazji 60 urodzin i 35 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla rodziny.

1. Za †Alojzego Kaweckiego.

2. Za †Bernarda oraz ††z rodziny Szwedów, Mrotków i Marszyckich.

Za ††Barbarę Klebs i Mieczysława Wolińskiego.