28 września – 4 października 2020

Poniedziałek – 28 września 2020

1. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

2. O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Wacławy Suskiej oraz Jana i Józefa Suskich.

3. Za + Wacława Grządziel o dar Nieba.

4. W podziękowaniu Panu Bogu za łaskę 50 lat życia Agnieszki.

1. W intencji Zgromadzenia MSF, z podziękowaniem za wszystkie łaski, z prośbą o dalszy rozwój z okazji 125 rocznicy powstania Zromadzenia.

2. Za ++ Łucję Ziarnek w 13 rocz. śmierci oraz męża Szczepana.

3. Za + Agatę Starszak (greg.)

4. Za ++ Antoniego i Annę Beygier.

5. Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Nadii, Ewy i Wojtka z okazji urodzin.

Wtorek – 29 września 2020

2. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

3. Za + Jolantę Idzikowską o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

4. O dar przemiany życia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Michała.

1. O nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Za ++ Michała, Marię Konek i Łucję, Szczepana Ziarnek.

3. Za + Agatę Starszak (greg.)

4. Rez. Jóźwiak

5. Za + Michała Muszyńskiego (int. od babci Krystyny).

Środa – 30 września 2020

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej z prośbą o żywą wiarę i wszelkie potrzebne łaski dla Aleksandry, Michała, Rafała, Gabrieli, Michaliny, Darii i Hanny  (intencja od rodziców chrzestnych).

3. O łaskę znalezienia dobrej pracy dla Ewy - najbliższej jej potencjałowi.

4. O Boże błogosławieństwo w pracy misyjnej dla o. Franciszka Olaka SVD i o. Wieslawa Dudax SVD.

5. O zdrowie dla Cecylii Kowalskiej.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za + Agatę Starszak (greg.)

3. O zdrowie oczu dla Izabeli.

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla tegorocznej maturzystki Anny Marii Denga.

5. Za + Jana Adamczyka w 1 miesiąc po śmierci.

I Czwartek – 1 października 2020

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Za wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu, o zbawienie i dar nieba dla nich.

2. Za ++ Józefa Białkowskiego w dniu urodzin i rodziców.

3. Przez wstawiennictwo św. Teresy od Dzieciątka Jezus o wyjednanie Bożego błogosławieństwa dla wszystkich rodzin.

4. Za ++ Bolesława w 25 rocznicę śmierci, Marię w 27 rocznice śmierci oraz Bronisławę i Franciszka.

5. Za + Teresę i Witolda Bieniak o dar Nieba.

I Piątek – 2 października 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W int. wynagrodzenia NSPJ za grzechy świata z prośbą za wstaw. Matki Bożej i św. Józefa o szczęśliwą śmierć dla konających i radość życia wiecznego dla dusz w czyśćcu cierpiących.

3. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

4. Za wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu, o zbawienie i dar nieba dla nich.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za + Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Za + Damiana Puszkarz oraz dusze opuszczone w czyśćcu cierpiące.

4. Za + Henryka Zdziebczok (int. od rodziny Machoczek).

5. Za + Genowefę, Bogdana i Aleksandra Mirosław o dar Nieba.

I Sobota – 3 października 2020

3. Za wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu, o zbawienie i dar nieba dla nich.

Dzień Skupienia AA (Msza św.)

Ślub – Dominika Kowalska i Szymon Zych.

1. W intencji Ojczyzny.

2. Za + Teresę Smolarz w dniu imienin.

3. Za + Piotra Ciepłuch (greg.)

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej.

5. Z podziękowaniem za 70 lat szczęśliwego życia Marii i z prośbą o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo na dalsze lata.

6. Za + Franciszka Pikulika (intencja od żony i syna Janusza z rodziną).

XXVII Niedziela Zwykła – 4 października 2020

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Benedykta z okazji urodzin.

2. Za + Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Za ++ Wincentego, Zofię i Stanisława Piątek oraz Katarzynę Klimek.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz o dary Ducha Świętego dla Dariusza w dniu jego 44 urodzin.

1. Za parafian.

2. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze z okazji urodzin Anny.

3. Za ++ Henryka Fąs w dniu urodzin, żonę Krystynę oraz ++ z rodziny Fąs i Kowalskich.

1. Za ++ rodziców Alojzego Tadych w 42 rocznicę śmierci, Janinę Tadych w 19 rocznicę śmierci oraz ich dzieci i rodziców z obojga stron.

2. Za ++ Władysławę i Leona Bartoszek, s. Sylwerię, Teresę i Józefa Jankowiak oraz Konrada.

3. Za + ks. Zygmunta Żubryckiego MSF w 10 rocznicę śmierci (int. od rodziny).

4. Za ++ Bogdana Reinholz w 35 rocznicę śmierci i jego żonę Łucję oraz ++ z rodzin Reinholz, Puszer, Cynajek i Jerzego Cynajek.

1. Za ++ Rozalię i Romana Pachuta.

2. Za ++ Franciszka i Michała oraz ++ z rodziny.

1. Za ++ Edmunda i Reginę Wajer, Edmunda i Wiktorię Zielińskich oraz ++ z rodzin Biniak, Ciepłuch, Tenczar i Szweda.

2. Za ++ Martę, Franciszkę, Jadwigę, Waldemara, Jana, Jacka Byl, Jadwigę Konieczną oraz Reginę i Alfonsa.