23 – 29 listopada 2020

Poniedziałek – 23 listopada 2020

2. Za †Sylwestra Thiel (greg.)

3. O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Wacławy Suskiej oraz Jana i Józefa Suskich.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Łucji z okazji 103 rocznicy urodzin.

1. Za †ks. Piotra Pietrzyka MSF (greg.)

2. O Boże błogosławieństwo dla wszystkich Misjonarzy Świętej Rodziny.

3. Za ††z rodziny Wolskich: Wojciecha, Emilię, Katarzynę, Andrzeja, Piotra, Elżbietę i Tadeusza.

4. O Boże błogosławieństwo w rodzinach Wolskich, Tandek oraz o dar uzdrowienia z nowotworu Agnieszki i Mirosława.

5. Za †Jana Adamczyka (int. od rodzin z Obornik).

Wtorek – 24 listopada 2020

1. Za †Bogusława Leszczyńskiego (greg.)

2. O uwolnienie w rodzinie Dylak.

3. Za †Stefanię Gostkowską.

4. O wypełnienie woli Bożej w życiu Stanisławy.

1. Za ††Wandę Fąs i jej rodziców.

3. Za †ks. Piotra Pietrzyka MSF (greg.)

4. Za †Michała Muszyńskiego (int. od rodziny).

5. Za ††rodziców Harpiniuków: Marcina w 30 rocznicę śmierci i Karolinę w 15 rocznicę śmierci.

6. Za ††ks. Eugeniusza Daleckiego i rodziców.

Środa – 25 listopada 2020

2. Za †Sylwestra Thiel (greg.)

3. O zdrowie dla Teresy Ozdoba.

4. Za ††z rodzin Kołacz, Lewandowskich, Zauder, Wojciechowskich, Szot, Broda, Stankiewicz, Kubala, Król, Padewskich i Gołębiewskich.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za †ks. Piotra Pietrzyka MSF (greg.)

3. O wypełnienie woli Bożej w życiu Amelki.

4. Za †Franciszka Pikulika (int. od rodziny Dacio).

5. O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Stanisława Szczechowicza.

6. Za †Jana Mrotek w 1 miesiąc po śmierci.

Czwartek – 26 listopada 2020

1. Za †Bogusława Leszczyńskiego (greg.)

2. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Tadeusza.

3. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Marysi i Tadeusza oraz zgodę w rodzinie.

4. Za †Wacława Mazur.

1. Za †Sylwestra Thiel (greg.)

2. Za †ks. Piotra Pietrzyka MSF (greg.)

3. Za ††Leokadię, Zygmunta, Danutę i ††z rodziny Gwóźdź.

4. Za †Łucjana Czerwińskiego oraz ††siostry i braci.

5. Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP, Św. Józefa, Św. Michała Archanioła i Św. Patronów  jako wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za wszelkie zniewagi Bogu wyrządzone przez kobiety.

Piątek – 27 listopada 2020

1. Za †Bogusława Leszczyńskiego (greg.).

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Karoliny, Roksany i Antosia.

4. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej, potrzebne łaski i zdrowie dla Elżbiety i Mieczysława, ich dzieci i wnuków oraz całej rodziny.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

3. Za †ks. Piotra Pietrzyka MSF (greg.)

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Andrzeja i Katarzyny oraz całej rodziny w rocznicę sakramentu małżeństwa.

5. Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP, Św. Józefa, Św. Michała Archanioła i Św. Patronów jako wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej za wszelkie zniewagi Boga wyrządzone przez kobiety.

6. Za ††Łucję Kotarak w dniu urodzin i męża Stanisława oraz ††z rodzin Kotaraków, Piszczków i Michalskich.

Sobota – 28 listopada 2020

2. Za †Bogusława Leszczyńskiego (greg.)

3. Za †Sylwestra Thiel (greg.)

4. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Piotra i Edyty.

1. Rez. Kluczka

2. Za †ks. Piotra Pietrzyka MSF (greg.)

3. Za ††Andrzeja Gawrycha oraz żonę Grażynę.

4. Za †Franciszka Pikulika (int. od Zakładu Pogrzebowego „Kalia”).

6. Rez. Jaworska

I Niedziela Adwentu – 29 listopada 2020

1. Za ††Wacława Łosoś w rocznicę śmierci i żonę Krystynę o dar życia wiecznego.

2. Za ††Wandę Łuczyk w rocznicę śmierci i męża Franciszka oraz Łucjana Gackę i ††z rodzin.

3. W intencji zawierzenia syna Michała Matce Bożej, jego przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, o uwolnienie go od wpływu szatana, o żywą wiarę i pokój w sercu, pokorę i Boże błogosławieństwo oraz opiekę matki Bożej Góreckiej aby ułożył swoje życie zgodnie z wolą Bożą i nie żył w grzechu z Agnieszką.

4. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Anny i Sebastiana z okazji 40 rocznicy urodzin.

1. Za parafian.

2. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za ††Bronisława Fąs i jego rodziców.

1. Za ††Andrzeja w 25 rocznicę śmierci i Alfonsa oraz ††z rodziny Wiśniewskich i Badura.

2. Za ††Jana Ciechelskiego, żonę Helenę, Jana Szymańskiego, żonę Wandę i wszystkich ††z rodziny Ranoszów, Szymańskich oraz Franciszka Kowalskiego.

3. Za †ks. Piotra Pietrzyka MSF (greg.)

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

2. Za †Bogusława Leszczyńskiego (greg.)

3. Za †Sylwestra Thiel (greg.)

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Za ††Jerzego Gajewskiego, Antoniego i Krzysztofa Cybulskich oraz Franciszka i Joannę Ciepłuch.