20 – 26 kwietnia 2020

Poniedziałek – 20 kwietnia 2020

2. Za + Zofię Mosiewicz.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji przebłagalnej za grzechy popełnione w rodzinie oraz uwolnienia od skutków działania w rodzinie Elżbiety i Zygmunta, dzieci i wnuków.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz wyproszenie łaski stwierdzenia nieważności małżeństwa, o miłość i pokój w rodzinie. O nawrócenie i pojednanie Jarka z rodzicami i łaskę dla nich przebaczenia.

1. Za + Marię Gniot (greg.)

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji przebłagalnej za grzechy popełnione w rodzinie oraz uwolnienia od skutków działania zła w życiu Haliny i Jana oraz dzieci i wnuków.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o łaskę uzdrowienia Konrada z kamicy nerkowej.

4. Za + Eugenię Brzezińską oraz ++ z rodzin Brzezińskich i Badurów.

Wtorek – 21 kwietnia 2020

2. Za + Zofię Mosiewicz.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji przebłagalnej za grzechy popełnione w rodzinie oraz uwolnienia od skutków działania zła w życiu Haliny i Jana oraz dzieci i wnuków.

1. Za + Marię Gniot (greg.)

2. Za ++ Szczepana Zarnek w 18 rocznicę śmierci i żonę Łucję.

3. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę, Antoniego i z rodziny Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

4. Za + Teresę Smolarz z okazji urodzin.

Środa – 22 kwietnia 2020

2. Za + Zofię Mosiewicz.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

3. Za + Marię Gniot (greg.)

Czwartek – 23 kwietnia 2020

2. Za + Zofię Mosiewicz.

4. Za wstaw. Matki Bożej Pocieszenia za dusze w czyśćcu cierpiące za grzechy przeciw 6 przykazaniu Bożemu.

1. Za + Marię Gniot (greg.)

2. Za ++ rodziców Jadwigę i Wojciecha Kmieć oraz Ludwika i Józefa.

3. Za + Wojciecha Ramusiewicza.

5. Do opatrzności Bożej i Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w int. Ewy Ochman z okazji urodzin (int. od męża, synowej i synów).

Piątek – 24 kwietnia 2020

2. Za + Zofię Mosiewicz.

3. Za + Annę Bryjanowską.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za + Marię Gniot (greg.)

4. O zdrowe potomstwo dla Karoliny i Mateusza oraz Boże błogosławieństwo dla rodziny Krzychów i Ruczyńskich.

Sobota – 25 kwietnia 2020

2. Za + Marię Gniot (greg.)

3. Za + Zbigniewa Szlingera (greg.)

4. Za + Zofię Mosiewicz.

Do Matki Bożej Góreckiej w 50 rocznicę ślubu Krystyny i Ignacego z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich i całej rodziny.

1. Za wstaw. Matki Bożej Pocieszenia za dusze w czyśćcu cierpiące za grzechy przeciw 6 przykazaniu Bożemu.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o łaskę uzdrowienia Konrada z kamicy nerkowej.

3. Za ++ Zofię i Seweryna Smoleńskich oraz ++ z rodziny Smoleńskich i Kirchenstain.

III Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2020

1. O łaskę życia wiecznego dla + Tadeusza Adamczewskiego w rocznicę śmierci oraz jego żonę Stanisławę i syna Leszka.

2. Za ++ rodziców Władysławę i Józefa Dziamałek.

3. Za ++ Izydora, Franciszkę, Grzegorza, Bożenę, Wawrzyńca Piszczek, Barbarę, Józefa Łuczyków oraz ++ z rodziny.

1. Za Parafian.

2. Za + Marię Gniot (greg.)

3. Za ++ Mariusza i Reginę.

Za + ks. Piotra Pietrzyka MSF (int. od margaretek).

Za Renatę i Grzegorza Małaczek w 30 rocznicę ślubu.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

2. Za ++ Teresę Pasternacką w rocznicę śmierci oraz Piotra, Jana i Alicję.

3. Za ++ Leona Kuicha z okazji urodzin, jego żonę Mariannę, rodziców, rodzeństwo i krewnych z obojga stron oraz za Henryka Korthals.