19 – 25 października 2020

Poniedziałek – 19 października 2020

1. O uwolnienie w rodzinie Dylak.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej o uzdrowienie z depresji i zaburzeń lękowych dla Marcina.

3. Za ††rodziców Stefana i Józefę Podlasek, męża Władysława Bogusza oraz o szczęśliwą śmierć.

4. W intencji pielgrzymów z Wadowic i okolic oraz ich rodzin.

5. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 10 rocznicę urodzin dla Agatki oraz dla jej rodziców i rodzeństwa.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Za †Michała Barta w 28 rocznicę śmierci.

3. Z podziękowaniem za wybór Prezydenta i z prośbą o potrzebne dla niego łaski oraz o zwycięstwo dobra nad złem w naszej Ojczyźnie.

4. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej w 20 rocznicę ślubu Anny i Marcina oraz o potrzebne łaski dla dzieci.

Wtorek – 20 października 2020

1. O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Wacławy Suskiej oraz Jana i Józefa Suskich.

2. Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Krzysztofa oraz 48 rocznicę urodzin Joanny, z prośbą o dary Ducha Świętego i dalsze Boże błogosławieństwo.

3. O błogosławieństwo Boże dla Izabeli.

4. Za †Jana Chryczyk.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. W 30 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Ireny i Marka.

3. Za †Irenę Trzaskawka o łaskę wieczności.

4. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Iwony i Huberta oraz ich dzieci Roksany i Wiktorii.

5. Za †Michała Katafiasza o życie wieczne.

Środa – 21 października 2020

1. W 6 rocznicę śmierci Wacława i 8 rocznicę śmierci Zygmunta Wiśniewskich, oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla rodziny.

2. Jako dziękczynienie za przeżyte 86 lat i opiekę dzieci.

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Dla Barbary o zdrowie duszy i ciała oraz o łaskę dobrej śmierci.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za odebrane łaski w 20 rocznicę ślubu i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

3. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

4. Za †Urszulę Pająk w dniu imienin oraz ††Michalinę, Franciszka i Stanisława Pająk.

5. Za ††Krystynę i Romana Rejentów.

Czwartek – 22 października 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. O potrzebne łaski dla kobiet, które doznały przemocy seksualnej oraz za sprawców tej przemocy.

3. O miłość i zgodę w małżeństwie Oli i Mateusza oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

4. Za †Czesława Mik.

1. Za ††Mariannę Kurek w dniu urodzin oraz męża Jana.

2. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny Urszuli i Stanisława Ott oraz ich dzieci z okazji 43 rocznicy ślubu.

4. Dziękczynna za wybór prezydenta Andrzeja Dudy i opiekę Matki Bożej Góreckiej nad naszą Ojczyzną.

5. Za ††Marię i Tomasza Więcek oraz za ††Jana i Annę Sobaś.

Piątek – 23 października 2020

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla ††rodziców Stefanię i Józefa Biegaj.

2. Za ††Katarzynę Biernacką, Henryka Ogórek, Krystynę i Romana Swałdek.

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin dla Anny.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za ††Lucynę i Tadeusza Rosłanowskich i Tadeusza Gusa.

3. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

4. Za ††Edmunda Kulpa w 25 rocznicę śmierci oraz Annę.

5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o załatwienie ważnej sprawy: zgodnego z wolą Bożą wyboru męża dla córki Anny.

Sobota – 24 października 2020

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. O Boże miłosierdzie oraz zbawienie wieczne dla ††Joanny Kiełbickiej oraz Lecha Jerzego Pietryga.

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o uzdrowienie z depresji.

6. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Danuty i Norberta z okazji 50 rocznicy małżeństwa i 80 rocznicy urodzin Norberta oraz za ††rodziców z obojga stron.

Ślub - Jowita Niemczyk i Franz Joseph Nicolaus.

1. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Zosi i Leszka z okazji 39 rocznicy ślubu oraz Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków.

3. Za †Michała Muszyńskiego (int. od rodziców).

4. Za †Stanisława Kosiniaka.

XXX Niedziela Zwykła – 25 października 2020

1. Za ††Edmunda Waloch z okazji urodzin oraz Krystynę i Kazimierza.

2. Za ††Jana, Annę i Jerzego Gniot oraz siostry Elżbietanki Wirginię i Zdzisławę Piszczek.

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii, Henryka i Krystynę Duda z Podegrodzia.

1. Za parafian.

2. Za ††Gertrudę, Jana, Krystynę, Aleksandra, Franciszkę, Franciszka, Piotra, Stefana i ks. Jana oraz ††z rodziny Kleczka, Kotarak i Kozak.

3. Za †Mieczysława Cerajewskiego w 4 rocznicę śmierci o dar życia wiecznego.

1. O opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla Dominiki z okazji urodzin.

2. Za ††męża Jana Kempka, matkę Agnieszkę Brzezińską, teściową Leokadię Kempka, teścia Huberta i dziadków Kobsów.

3. Za ††Zofię i Alojzego Grakol, Szedlerów i ††z rodziny.

4. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla chrzczonych dzieci, rodziców, dziadków i całej rodziny.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

2. W podziękowaniu Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Góreckiej za otrzymane łaski w 3 rocznicę otrzymania daru sakramentu małżeństwa Marioli i Krzysztofa oraz z prośbą o dalszą opiekę dla nich i ich dzieci.

3. Za †Piotra Ciepłuch (greg.)

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Wiesławy i Grzegorza Stojek w 40 rocznicę ślubu.

2. Za ††żonę Eugenię Brzezińską w 2 rocznicę śmierci oraz ††rodziców z obojga stron.