13 – 19 lipca 2020

Poniedziałek – 13 lipca 2020 (Dzień Fatimski)

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

2. W intencji przebłagalno-wynagradzającej mocą Ofiary Chrystusowej i tajemnicy Bożego Miłosierdzia przez wstaw. N.M.P. za grzechy rodziny Kasprzaków i rodziny ich przodków.

3. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, o wzajemne przebaczenie, poprawę relacji i nawiązanie kontaktu między nimi.

O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Rzepka.

1. Za wstawiennictwem Matki Najśw. i św. Józefa o dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

2. Za ††Jana Wantoch-Rekowskiego w 13 r. śm. i Marcina Wantoch-Rekowskiego oraz wszystkich ††z rodziny Pilarek i Frelke.

3. Za ††z rodziny Pioch: Stanisława, Franciszkę, Genowefę, Brunona i Leona.

4. Za †Michała Muszyńskiego (int. od żony, córek i teściów).

Wtorek – 14 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. Z okazji 1 urodzin Blanki niech Matka Boża ma ją w swojej opiece przez całe życie.

O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Rzepka.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. a szczególnie dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

2. Za ††rodziców Romana i Helenę Mecha oraz ††z rodziny.

3. Za ††Mariannę i Wincentego Szojer, synów i synowe, Augustę i Teofila Juraszczyk, ††dzieci, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Za †Mieczysława Badurę (int. od brata Jacka z żoną i dziećmi).

Środa – 15 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Krzysztofa Wróbla w 7 rocznicę śmierci.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

3. Za ††Annę Plewa w 23 rocznicę oraz Franciszka.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sabiny i Arkadiusza w 25 rocznicę małżeństwa oraz o potrzebne łaski dla dzieci.

Czwartek – 16 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. Za †Jadwigę Wieczorek w 30 dzień po śmierci i 77 rocznicę jej urodzin.

Za ††Edmunda, Adama i Anielę Adamowskich oraz ††z rodzin Adamowskich, Wysockich oraz Gabrielę Zielińską.

2. O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Rzepka.

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Za †Mieczysława Badurę (int. od Emilii, Magdaleny i Andżeliki).

Piątek – 17 lipca 2020

1. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. Za †Adolfa Rogowskiego o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie w 13 rocznicę śmierci.

O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Rzepka.

Ślub - Anna Jaworska i Marcin Topolewski.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. a szczególnie dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

3. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Heleny Gembalczyk w rocznicę Chrztu św. (int. od matki chrzestnej).

4. Za ††Kazimierza Dróbka w 3 rocznicę śmierci oraz Helenę i Władysława Zdanowicz.

Sobota – 18 lipca 2020

2. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia za ††męża Eugeniusza Pluta, Alojzego Pluta i Konrada Swadźba oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej, zdrowie i wszystkie potrzebne łaski na dalsze lata dla Barbary i Jana z okazji 50 rocznicy ślubu.

Ślub – Emilia Sieg i Przemysław Stefaniak.

Ślub – Dominika Wilk i Łukasz Jagodziński.

1. Za ††córkę Kunegundę w 8 rocznicę śmierci, Alfonsa Zych i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ††Putkowskich, Wąkowskich i Rojek.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. a szczególnie dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

XVI Niedziela Zwykła – 19 lipca 2020 (N. M. P. Szkaplerznej – odpust)

1. Za ††Franciszka i Stefanię Cybulskich oraz ks. Piotra Pietrzyka MSF.

2. Za ††matkę Mariannę Kleczka w 31 rocznicę śmierci, brata Stanisława w 26 rocznicę śmierci oraz brata Alfonsa w 26 rocznicę śmierci.

3. Za †Ambrożego Fąs.

1. Za Parafian.

2. Za ††Helenę Kowalską w 56 rocznicę śmierci oraz Franciszka, s. Eugenię, Stefana i wszystkich ††z rodziny.

3. Za ††Ludwika Banach w rocznicę śmierci oraz s. Wincentę.

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę w 40 rocznicę ślubu Anny i Andrzeja oraz Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnucząt.

2. Za ††Jadwigę Głyżewską w rocznicę śmierci, jej męża Onufrego, rodziców i rodzeństwo z obojga stron o łaskę życia wiecznego.

3. Za †Halinę Kierzenkę (greg.).

1. Za †Marię Jende

2. Rez. Pietrykowska

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Rafała z okazji urodzin.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.