10 – 16 sierpnia 2020

Poniedziałek – 10 sierpnia 2020

1. Za ††Józefę i Bronisława Dziopaków.

2. W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla synów Pawła i Kamila.

3. Za †Grażynę Zyturus (greg.).

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o nawrócenie żony Magdaleny i odejście jej od grzechu cudzołóstwa oraz powrotu do domu – do męża i córeczki.

Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji zachowania w zdrowiu dla Marleny i Arnolda Mysiaków.

1. W int. wnuka Fabiana z okazji 9 urodzin (int. od babci).

2. Za wstawiennictwem Matki Najśw. i św. Józefa o dar dia Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Św. w szczególności o dar dialogu i przebaczenia dla Dariusza.

3. Za ††Prudencjannę i Henryka Niemczyk, Antoniego Giese i Romana Urbańskiego.

Wtorek – 11 sierpnia 2020

1. Za ††rodziców.

2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny Łępickiej i jej rodziny.

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji zachowania w zdrowiu dla Klaudii i Jacka.

2. Za †Grażynę Zyturus (greg.).

1. Za ††Stefanię i Michała, ich rodziców i rodzeństwo.

2. Za ††męża Edmunda, rodziców Nepomucenę, Antoniego, oraz ††z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

3. Za ††Eugenię i Edmunda Tomasz (int. od Bogdana z żoną).

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski przez 30 lat małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata życia dla Brygidy i Sławomira oraz ich dzieci.

Środa – 12 sierpnia 2020

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o dar nawrócenia dla dzieci chrzestnych.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji Marzeny i Krzysztofa Mulak z okazji 25 rocznicy ślubu, jako podziękowanie za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

Za ††rodziców Cecylię i Feliksa Mucha.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za ††Rozalię i Feliksa Jaśków, córki, Mariusza, Michała i Alicję.

3. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i wybaczenie wyrządzonych krzywd oraz pokój serca dla Magdaleny Mroczek.

4. Za †Grażynę Zyturus (greg.).

Czwartek – 13 sierpnia 2020 (Dzień Fatimski)

1. Za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi o potrzebne łaski dla Magdy.

2. Za †Stefanię Florek o wieczne zbawienie.

3. W intencji szybkiego powrotu do zdrowia dla Wiesławy Marii po przebytej operacji neurochirurgicznej.

1. Za †Czesława Poniżego.

1. Za †Józefę Stychacz.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o łaskę rozwiązania problemów rodzinnych i małżeńskich w rodzinie Ewy.

3. Za †Elżbietę o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

Piątek – 14 sierpnia 2020 (Urocz. Zaśnięcia N. M. P.)

1. O uwolnienie w rodzinie Dylak.

2. Za †Grażynę Zyturus (greg.).

1. Za ††Kazimierza w rocznicę śmierci, Franciszkę, Karola i Józefa Paciorek i z rodziny Burych.

2. O łaskę zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji dla Teresy.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za †Jarosława Przybyszewskiego w dniu urodzin.

3. Za †babcię Marię Biernikowicz oraz ††z rodziny.

4. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdanie egzaminu dla Jakuba.

Sobota – 15 sierpnia 2020 (Urocz. Wniebowzięcia N. M. P.)

2. Za ††tatę w rocznicę urodzin oraz mamę, o dar nieba dla nich.

1. Za Parafian, Pielgrzymów, Gości i Dobrodziejów.

2. Za ††Mariusza w 4 rocznicę śmierci i Reginę.

3. O dar życia wiecznego dla taty Kazimierza Szczepkowskiego oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty Szczepkowskiej.

4. Za ††Henryka, Tadeusza, Władysława i Bożenę.

1. W 17 rocznicę ślubu Kamili i Emila z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę.

2. Za ††Monikę, Bolesława, Mariana, Franciszka Trępała, Melanię Ziarnik, Tadeusza Plewa i z rodzin Trępała i Kołodziej.

3. Z podziękowaniem Panu Bogu za łaskę ślubów wieczystych dla Siostry Natalii Wejnerowskiej.

4. Za †Grażynę Zyturus (greg.).

1.  Za wstawiennictwem Matki bożej Góreckiej w intencji chorych, starszych i cierpiących.

2. Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. na dalsze lata życia dla naszych rodzin oraz w pewnej intencji.

3. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Kingi i Grzegorza oraz o zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla dzieci.

Za ††Wandę i Konrada Konek oraz ††z rodziny.

XX Niedziela Zwykła – 16 sierpnia 2020

1. Za ††Stanisława i Zofię Fąs, Edmunda Piszczek oraz z rodzin Fąs, Herman, Piszczek, Mirr i Grochowskich.

2. Za †Mirosława Kuleszę.

1. Za Parafian.

2. Za ††z rodziny Kulików i Karpinów o dar nieba.

3. Za †Grażynę Zyturus (greg.).

1. Za ††Stanisława i Leokadię oraz córki Genowefę i Leokadię.

2. Za ††Eugenię i Kazimierza Pogorzelskich oraz ††Janusza i Aleksandrę Dusza.

3. Za ††Agatę, Józefa, Jerzego, Zygmunta, Elżbietę Cieślik i Urszulę.

1. Za †Adama Oliwkowskiego w 6 rocznicę śmierci oraz ††rodziców i teściów, Wiktorię Zelw , Zofię i Stefana.

2. Za †Dagmarę Kotarak (int.od sióstr i rodziny).

O nawrócenie duchowe i fizyczne dla Joanny i Andrzeja, ich dzieci Juli i Pawła oraz o potrzebne łaski do zbawienia.