1 – 7 czerwca 2020

Poniedziałek – 1 czerwca 2020 (Urocz. N. M. P. Matki Kościoła)

1. Za ††Urszulę, Apolonię, Bronisława, Stanisława, Franciszka i Leokadię Kulpa.

2. Za ††rodziców Leokadię i Huberta Kempka, brata Jana i Błażeja Żak.

3. Za †Józefę Morawską (greg.)

1. W intencji Rodzin i Małżeństw.

2. Za ††Marcina w rocznicę śmierci, Zbigniewa, Rafała Łubińskiego, Sewerynę, Franciszka oraz ††z rodzin Piszczek i Kobs.

3. Za †Kazimierza Białczyk.

4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i św. Jana Pawła II z prośbą o pomyślny przebieg operacji i łaskę zdrowia dla Emilki.

1. Za Parafian, Dobrodziejów, Gości i Pielgrzymów.

2. W intencji mieszkańców wsi Wiktorówko, o szczęśliwe urodzaje, uchronienie od klęsk żywiołowych, z prośbą o deszcz i zdrowie dla rolników, ich rodzin i wszystkich mieszkających oraz łaskę nieba dla zmarłych.

3. W 17 rocznicę ślubu Krystyny i Jana Kleczka z prośbą o zdrowie, dalsze łaski Boże, zgodę i jedność w rodzinie, zdrowie dla rodziców Anny i Piotra oraz dzieci i wnuków z obojga stron.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla I Róży Matek Różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

1. Za †Krystiana Fąs (greg.)

2. Za ††Felicję i Mikołaja Pikulik.

Wtorek – 2 czerwca 2020

2. Za †Józefę Morawską (greg.)

3. W intencji Jerzego i Mateusza. O pokój i pojednanie oraz wypełnienie woli Bożej w rodzinie.

1. Z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla Patryka w 10 rocznicę urodzin.

2. Za ††Frydę i Romana Wenderskich o spokój duszy i łaskę nieba (int. od brata Jana z żoną).

1. Za ††Floriana w rocznice śmierci i Mariannę oraz ††z rodziny.

2. Z podziękowaniem za ocalenie życia i z prośbą o wyzdrowienie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Benedykty Bromek.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marka i Marioli Januszak, ich dzieci i wnuków.

Środa – 3 czerwca 2020

3. O zdrowie dla Zosi.

Za †Krystynę Bloch (int. od Elżbiety).

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za ††Annę i Marcina Bartoszków oraz Antoniego Furgała.

3. O Boże błogosławieństwo dla Renaty.

4. Za †Jerzego w 14 rocznicę śmierci.

I Czwartek – 4 czerwca 2020

2. Za †Józefę Morawską (greg.)

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i za wstawiennictwem Matki Bożej z prośbą o dalsze potrzebne łaski dla Jadwigi Antończyk z okazji 75 rocznicy urodzin.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie dla Stefani i Franciszka z okazji 31 rocznicy ślubu.

1. O nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Za ††męża Edmunda, rodziców Nepomucenę, Antoniego i z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.

3. W 15 rocznicę ślubu i 40 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej.

I Piątek – 5 czerwca 2020

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za †Krystiana Fąs (greg.)

3. W int. wynagrodzenia NSPJ za grzechy świata z prośbą, za wstaw. Matki Bożej i św. Józefa, o szczęśliwą śmierć dla konających i radość życia wiecznego dla dusz w czyśćcu cierpiących.

Za ††Walerię, Józefa, Dariusza i Andrzeja Duda.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za †Józefę Morawską (greg.)

3. Za †Sławomira Fąs o radość życia wiecznego.

I Sobota – 6 czerwca 2020

2. Za †Krystiana Fąs (greg.)

3. Za †Józefę Morawską (greg.)

Za †Urszulę w 12 rocznicę jej śmierci o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

1. Za ††Jana Kurka w dniu urodzin oraz żonę Mariannę.

2. Za ††Zdzisława i Pelagię w rocznicę śmierci, Piotra Stecyk oraz ††z rodzin Stołeckich i Podkowińskich.

3. Za †Irenę Zięba w 15 rocznicę śmierci.

4. W intencji kapłanów posługujących w Góreckim Sanktuarium, którzy obchodzą swoje rocznice święceń kapłańskich z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wytrwanie oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej a także o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne do Zgromadzenia Misjonarzy Św. Rodziny.

Niedziela – 7 czerwca 2020 (Urocz. Trójcy Najświętszej)

1. Za †syna Marka Drożdżak z okazji urodzin i imienin.

2. Za †Wandę Łosoś w rocznicę śmierci.

3. O dar nieba dla ††rodziców Marianny i Władysława.

1. Za Parafian.

2. Za ††Michała i Stefanię oraz ich rodziców i rodzeństwo.

3. Za †Felicję Pikulik.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata wspólnego życia dla Moniki i Ziemowita w 1 rocznicę ślubu.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 10 r. ślubu Kingi i Radka oraz z prośbą o dalsze błog. dla całej rodziny.

3. Za wstawiennictwem MBG o uzdrowienie i błog. Boże dla Lubomira oraz w intencjach Bogu wiadomych.

1. Za †Alojzego Kaweckiego.

2. Za ††Antoninę, męża Józefa oraz rodzeństwo.

3. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz dalsze Boże łaski dla Barbary i Zdzisława z okazji 40-lecia pożycia małżeńskiego.