7 – 14 kwietnia 2019

V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019

1. Za ++ Izydora, Franciszkę, Grzegorza, Bożenę i Wawrzyńca Piszczek, Barbarę, Józefa Łuczyk i ++ z rodziny.

2. Za ++ Zofię i Feliksa Adamik.

3. Za + Bernarda w dniu urodzin.

1. Za parafian.

2. O dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej i aby imię Boże zwyciężyło w całej rodzinie Marii.

3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i wszystkich świętych o łaskę nieba dla ludzi, którzy przekroczyli bramy śmierci.

1. Za + Eugeniusza Zatorskiego w 28 rocznicę śmierci i ++ z rodziny Zatorskich.

2. Za + siostrę Danutę w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Jadwigę i Franciszka.

3. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

O potrzebne łaski dla Andrzeja z okazji 50 urodzin i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

1. O zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Krystyny z okazji 70 rocznicy urodzin.

2. O nawrócenie męża Artura i błogosławieństwo dla małżeństwa i rodziny.

Poniedziałek – 8 kwietnia 2019

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o pomoc w znalezieniu pracy i rozeznaniu drogi dla rodziny Anny i Tomasza.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i Boże miłosierdzie dla Liliany.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia Ryszarda z ciężkiej choroby alkoholowej.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby raka dla męża Bernarda.

1. Za ++ Stanisława i Zofię Fąs oraz z rodziny Fąs, Herman, Piszczek i Mirr.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. O Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla 17 letniej Pauliny oraz dary Ducha Świętego w dalszym życiu.

4. Za + Ewę Mateli prosząc o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

Wtorek – 9 kwietnia 2019

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o nawrócenie i świętość dla kapłanów.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o potrzebne łaski i podziękowanie za łaski dla rodziny szczególnie za uzdrowienie Zbigniewa.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i Boże miłosierdzie dla Liliany.

1. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia Ryszarda z ciężkiej choroby alkoholowej.

4. Za + męża Adolfa Słupik w rocznicę śmierci, ++ rodziców Pawła i Augustynę oraz Jana i Marię Janik.

Środa – 10 kwietnia 2019

3. Dziękczynna o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Miwiany.

4. O Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla 17 letniej Pauliny oraz o dary Ducha Świętego w dalszym życiu.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

4. Za + Jana Dyrla o dar nieba.

Czwartek – 11 kwietnia 2019

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o naprawienie relacji w rodzinie.

1. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

2. O Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla 17 letniej Pauliny oraz dary Ducha Świętego w dalszym życiu.

3. O Boże błogosławieństwo dla Szymona z okazji 33 rocznicy urodzin.

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

Piątek – 12 kwietnia 2019

2. Za + Józefa Deja. (int. od rodziny Bielesz).

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

Sobota – 13 kwietnia 2019

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o nawrócenie i świętość dla kapłanów.

4. O Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla 17 letniej Pauliny oraz dary Ducha Świętego w dalszym życiu.

W intencji emerytów, rencistów i inwalidów z Wyrzyska.

1. Za ++ Anastazję, Wawrzyńca, Sewerynę i Franciszka Piszczek, Marcina, Zbigniewa Łubińskiego i ++ z rodziny Kobs.

2. Za ++ Marię i Henryka Chrobak oraz Janinę i Zygmunta Stojek.

Niedziela Palmowa – 14 kwietnia 2019

1. Za ++ Helenę w rocznicę śmierci i Mariana Tomaszewskich oraz Edwarda Kończaka w 1 rocznicę śmierci.

2. O dar nieba dla + żony w rocznicę śmierci i + męża.

1. Za parafian.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla II Róży Matek różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

3. Za ++ Jadwigę, Jana, Józefę, Józefa, Władysława i Franciszka Piszczek.

1. Za ++ męża Mieczysława i synów Zenona, Piotra i Tadeusza.

2. Za + Reginę Rybarczyk (greg.)

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Amelii w dniu urodzin.

Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Pawła Łosoś w 2 rocznicę śmierci, ojca Ewerysta, Gertrudę i Jana Łosoś.

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.