6 – 13 stycznia 2019

Niedziela – 6 stycznia 2019 (Urocz. Objawienia Pańskiego)

1. Za + Stefana Rodzik.

2. Za ++ Stefana Konek w rocznicę śmierci, żonę Mariannę oraz ++ Bronisława, Zofię, Konrada i Czesława oraz ++ z rodziny.

3. Za ++ Elżbietę i Władysława Sikora, Jana i Marka Jaworskich, Grzegorza oraz ++ z obojga stron.

1. Za parafian.

2. Za ++ ojca Alojzego w 45 rocznicę śmierci, mamę Cecylię, brata Juliana z okazji urodzin oraz o dar nieba dla Eugenii Brzezińskiej.

1. Za ++ Stefana w 36 rocznicę śmierci, żonę Mariannę, Czesława Konek, Benignę, Franciszka, Konrada Wachowiacz, Józefę i Mariana Ożga oraz Leona Łoboda.

2. Za ++ Janinę i Marię Kochanowskie oraz Zofię Kochanowską – Bukowską.

3. W intencji Polskiego Związku Katolicko – Społecznego z Wiktorówka w 39 rocznicę założenia z prośbą o zdrowie dla żyjących i wieczne zbawienia dla zmarłych.

1. Za + Henryka Szwedziak.

2. Za ++ Juliana Korpal w dniu urodzin, Alojzego Łosoś, Wacława, Krystynę i Jana oraz Annę i Franciszka Plewa.

1. O błogosławieństwo Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Babicz.

2. Za ++ Aleksandra i Hieronimę w 17 rocznicę śmierci.

Poniedziałek – 7 stycznia 2019

1. Za ++ Janinę i Marię Kochanowskie oraz Zofię Kochanowską – Bukowską.

2. O pogłębienie wiary i wyzbycie się niepowodzeń w życiu dla Mariusza.

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Za + Jana Polachowskiego (int. od Ojców Żywego Różańca z Wiktorówka).

1. Za ++ Leokadię i Stanisława, córki Genowefę i Leokadię oraz ++ z rodziny Kobsów.

2. Na wynagrodzenie Bogu za wszystkie grzechy naszego życia i z prośbą o dobre życie dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci ze Staszkówki.

3. O łaskę pomyślności zawodowej oraz dary Ducha Świętego dla Pawła.

4. O potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Kleps.

Wtorek – 8 stycznia 2019

1. Za ++ Janinę i Marię Kochanowskie oraz Zofię Kochanowską – Bukowską.

3. O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Dudków.

4. Za + Jana Polachowskiego (int. od firmy pogrzebowej „Kalia”).

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za pielgrzymów z Grodziska Wielkopolskiego i tych którzy nie mogli przyjechać.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz godne przyjęcie sakramentu bierzmowania dla wnuczki Julii.

4. Za + Edmunda Piątek.

Środa – 9 stycznia 2019

1. Za ++ Janinę i Marię Kochanowskie oraz Zofię Kochanowską – Bukowską.

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Barbary z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego w rodzinie Katarzyny i Tomasza Widuch oraz syna Stanisława.

4. Do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jerzego.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. O potrzebne łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej dla Agnieszki z okazji urodzin.

3. W podziękowaniu za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodzin Budzowskich, Brzezińskich i Korthalsów.

4. Za + męża Janusza Kowalskiego z okazji urodzin. (int. od żony i córki z rodziną.)

Czwartek – 10 stycznia 2019

1. Za ++ Janinę i Marię Kochanowskie oraz Zofię Kochanowską – Bukowską.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i wytrwanie w powołaniu dla Pawła oraz potrzebne łaski dla mamy i Tomka z rodziną.

3. Za + ks. Józefa Żołne, ++ z rodziny Żołna oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Do Matki Bożej Góreckiej o łaskę silnej wiary oraz łaskę ojcostwa na wzór św. Józefa.

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Do św. Ojca Pio, Matki Bożej Góreckiej z prośbą o uzdrowienie bardzo chorej Teresy Kokot.

3. Do Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej z podziękowaniem za wszystkie odebrane łaski i z prośbą o opiekę i zdrowie na dalsze lata dla mamy Stefani.

4. Za + Leonarda Łabenta w 1 miesiąc po śmierci.

Piątek – 11 stycznia 2019

1. Za ++ Janinę i Marię Kochanowskie oraz Zofię Kochanowską – Bukowską.

2. O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Majkowskich.

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za + Kazimierza Ziarnek oraz ++ z rodziny.

3. Za ++ Annę w rocznicę śmierci, Jana, Henryka i Krystynę Fąsów oraz ++ z rodziny Fąsów i Ciepłuch.

4. Za ++ Ewarysta w 8 rocznicę śmierci oraz Pawła Łosoś.

Sobota – 12 stycznia 2019

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za + Józefa Modraka w 4 rocznicę śmierci.

2. O dar rodzicielstwa dla Danki i Sławka.

3. Za + Łucjana Gacka z okazji urodzin i ++ z rodziny.

Niedziela – 13 stycznia 2019 (Święto Chrztu Pańskiego)

1. Za ++ Elżbietę, Władysława i Teresę Sikora, Grzegorza, Izydora i Franciszkę Piszczek, Henryka, Jana i Marka oraz ++ z rodzin Piszczek, Sikora i Łuczyk.

2. O szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

1. Za parafian.

2. Za ++ Reginę Gaca w 23 rocznicę śmierci, Zenona i Piotra oraz ++ z rodziny.

3. Za + Reginę Rybarczyk (int. od ZBOWID-u).

1. Za ++ Franciszka w rocznicę śmierci, żonę Sewerynę, Anastazję i Wawrzyńca Piszczek oraz Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego.

2. Za ++ Janinę i Marię Kochanowskie oraz Zofię Kochanowską – Bukowską.

1. Z podziękowaniem za szczęśliwie przeżyty rok, otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja i Bronisławy oraz całej rodziny.

2. Za ++ Kazimierza Nowak w 19 rocznicę śmierci, Zofię Nowak w 9 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obojga stron.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny w 35 rocznicę ślubu.

2. Za ++ Teresę Pasternacką oraz Piotra, Jana i Alicję.