5 – 12 maja 2019

III Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2019

1. Za ++ Mariannę Konek w rocznicę śmierci, Zofię Piszczek w rocznicę śmierci oraz ++ Stefana, Bronisława, Czesława i Konrada oraz ++ z rodziny.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata z okazji 79 rocznicy urodzin oraz o zdrowie i potrzebne łaski w rodzinach Korpal, Kotarak i Bureta.

1. Za parafian.

2. Z podziękowaniem za łaskę zdrowia i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Piotra w 1 rocznicę urodzin oraz jego taty Pawła w 30 rocznice urodzin.

1. Za ++ rodziców Annę i Michała Pasterniak i ich dzieci.

2. Za + męża Stanisława z okazji imienin.

3. Za ++ z rodziny Wollschlȁger, Mariannę, Gerarda, Marię i Józefa.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Sławomira w 50 rocznicę urodzin.

2. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o łaskę zdrowia, dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo na czas egzaminów maturalnych oraz dobry wybór drogi życiowej.

1. Za ++ Barbarę i Andrzeja Kuczmów i syna Michała.

2. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

Poniedziałek – 6 maja 2019 (Święto Św. Ap. Filipa i Jakuba)

1. W intencji rodziny Beaty Szydłowskiej o Boże błogosławieństwo dla Beaty, Kamila, Olgi, Karola i Marty, aby Boże Miłość uzdrowiła życie naszej rodzinnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o łaskę znalezienia dobrego męża oraz dar potomstwa dla Katarzyny.

3. O łaskę nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia od skutków działań zła na życia zawodowe Łukasza.

Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

1. Za ++ Mariannę w 28 rocznice śmierci, męża Stefana, Czesława Konek, Konrada, Benignę, Franciszka Wachowiacz, Józefę i Mariana Ożga oraz Leona Łoboda.

2. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

3. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Żaków, Mateusza Klimczaka oraz o dobre wzorce i autorytety męskie dla Mateusza i Natalki. `

Wtorek – 7 maja 2019

1. Za ++ Zofię i Stanisława Fąs oraz z rodziny Fąs, Herman, Piszczek i Mirr.

2. Za + Alicję Polachowską w 22 rocznicę śmierci.

3. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

4. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

Środa – 08 maja 2019 (Urocz. Św. Stanisława, biskupa i męczennika)

Za ++ Stanisława, Wojciecha, Dariusza i Kamila Furman.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za + Marka Jaworskiego.

3. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

4. Za ++ Zdzisława i Janinę Piszczek oraz Mariana i Irenę Ożga.

5. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

Czwartek – 09 maja 2019

1. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

2. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

3. Za ++ Włodzimierza i Franciszka Partyków.

4. O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Ani jej córeczek, teściów i rodziny.

Piątek – 10 maja 2019

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za ++ Walentego w 5 rocznicę śmierci, Weronikę i ks. Franciszka Kobs, Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego.

3. Za ++ Mariannę Kurek w rocznicę śmierci oraz męża Jana.

4. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

5. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

Sobota – 11 maja 2019

2. W intencji rodziny Beaty Szydłowskiej o Boże błogosławieństwo dla Beaty, Kamila, Olgi, Karola i Marty, aby Boże Miłość uzdrowiła życie naszej rodzinnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o łaskę znalezienia dobrego męża oraz dar potomstwa dla Katarzyny.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Haliny Westwal w 95 rocznicę urodzin.

1. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

2. Za ++ z rodzin Pisula i Giczela.

3. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

4. Za + Andrzeja Wawrzyniaka.

IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019

1. Za ++ Lucjana Gackę w rocznice śmierci oraz ++ rodziców z obojga stron.

2. O nawrócenia z nałogu pijaństwa na drogę Bożą.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków oraz rodziny Jaworskich.

1. Za parafian.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla II Róży Matek różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

3. Za + Piotra Gacę w 5 rocznicę śmierci oraz ++ rodziny.

1. W intencji strażaków.

2. Za ++ żonę Annę Gajewską w 8 rocznicę śmierci oraz rodziców i teściów.

3. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

1. Za ++ Władysława, Tadeusza i Bożenę Szwedziak.

2. O Boże Miłosierdzie dla wszystkich grzeszników zwłaszcza w godzinie śmierci.

1. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

2. Za ++ Zofię i Kazimierza Nowak oraz rodziców z obojga stron.