30 czerwca – 7 lipca 2019

XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019

1. Za ++ rodziców Janinę i Pawła Tomasz oraz ++ z rodzin Tomasz i Łajs.

2. W 15 rocznicę ślubu Beaty i Zbigniewa z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo w rodzinie.

3. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za opiekę i otrzymane łaski dla całej rodziny.

1. Za parafian

2. Za ++ Władysława, Tadeusza i Bożenę Szwedziak.

3. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

1.  Za + Teresę Frysz w 6 rocznicę śmierci.

2.  Za ++ rodziców Łucję i Bronisława Bąk oraz Gerarda i Helenę Weilland.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

2. Za + Lucynę Rosłanowską w dniu imienin oraz ++ z rodziny Rosłanowskich i Pogorzelskich.

3. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i mądrość Bożą dla Patrycji i Mateusza w 1 rocznicę slubu.

Za + Zofię (greg.)

Poniedziałek – 1 lipca 2019

2. Za + Zofię (greg.).

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa z prośbą o uzdrowienie ze skutków grzechów rodziny: Kozak, Gąsior, Brzozowskich, Trzcianowskich, Żukowskich, Lopez, Rzym, Brzosko i Rosowskich.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Beaty i Bogusława z okazji 26 rocznicy ślubu.

1. Za ++ Alfonsa z okazji urodzin oraz rodzeństwo i rodziców z obojga stron.

2. Za ++ Franciszkę, Franciszka, Stefana, Gertrudę, Jana, Aleksandra, ks. Jana ich rodziców i rodzeństwo.

3. Za + syna Krzysztofa Gołąb w 19 rocznicę śmierci.

Wtorek – 2 lipca 2019

2. Za + Zofię (greg.).

O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz o dobre zamążpójście i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Justyny.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

2. O zdrowie i uwolnienie dla Agnieszki i z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej.

3. Za + Jana Symakiewicza.

Środa – 3 lipca 2019

2. Za + Zofię (greg.).

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla syna Daniela oraz łaskę dobrych wyborów w życiu.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za ++ Mariannę w rocznicę śmierci, Józefę, Rozalię i Teofila Ożga, Leokadię, Piotra Pikulik, Leona, Anielę, Teodora Łoboda oraz Konrada Wachowiacz.

3. Za ++ Mariannę Kuich z okazji urodzin, jej męża Leona oraz Henryka Korthals.

I Czwartek – 4 lipca 2019

1. Za + Annę Kulpę (greg.).

2. Za + Olgę w 3 rocznicę śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodziny.

3. Za + Zofię (greg.).

W 11 rocznicę śmierci Longina Dróbka i córkę Małgorzatę Marlewską.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa z prośbą o uzdrowienie ze skutków grzechów rodziny: Kozak, Gąsior, Brzozowskich, Trzcianowskich, Żukowskich, Lopez, Rzym, Brzosko i Rosowskich.

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Julki.

I Piątek – 5 lipca 2019

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Annę Kulpę (greg.).

3. Za + Zofię (greg.).

Z podziękowaniem Matce Bożej za dar 75 lat życia z prośbą o opiekę i zdrowie na dalsze dni ziemskiego pielgrzymowania.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Czesławy z okazji 90 rocznicy urodzin.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za ++ Gertrudę i Jana, Aleksandra i Krystynę Kotarak oraz Monikę, Jana i Stefana.

Sobota – 6 lipca 2019

2. Za Ojczyznę aby była wierna Bogu, Krzyżowi, Ewangelii i Ślubom Jasnogórskim.

3. Za + Annę Kulpę (greg.).

Za ++ Eugeniusza Kasperka w 13 rocznicę śmierci, rodziców, siostrę, Agnieszkę i Henryka Lewandowskich oraz ++ z rodzin.

Ślub: Natalia Ćwiklińska i Tomasz Kubik.

1. Za ++ Annę i Józefa Kolas oraz ++ z rodziny Kolas i Ziarnik.

2. Za + Zofię (greg.).

XIV Niedziela Zwykła  – 7 lipca 2019 (Odpust Studzienki)

1. Za ++ Łucję i Szczepana Ziarnek oraz ++ z rodziców z obojga stron.

2. O zdrowie dla Ani i zgodę w rodzinie.

3. Za ++ matkę Mariannę Kleczka w 30 rocznicę śmierci, brata Stanisława w 25 rocznicę śmierci oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Krystyna i Jana Kleczka.

1. Za parafian.

2. Za ++ Jakuba, Agnieszkę i Henryka Wrzeszcz.

4. Od rolników z Piesna

1. Za + Józefa Kajewskiego w 1 rocznice śmierci oraz ++ z rodziny Piotra, Eugeniusza, Krystynę, Stanisława, Edwarda i Grzegorza.

2. Za ++ Alfonsa Wiśniewskiego w 5 rocznicę śmierci, Andrzeja i ++ z rodziny Wiśniewskich i Badurów.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby stwardnienia rozsianego Macieja. – ks. Rafał

1. Za + Bernarda w 10 rocznicę śmierci ++ z rodziny Szwedów, Marszyckich i Mrotków.

2. Za + Annę Kulpę (greg.).

3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z prośba o dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa i jego rodziny.

1. W intencji Panu Bogu wiadomej.

2. O radość życia wiecznego dla ++ ojca Henryka Barabasz i ojca chrzestnego Leona oraz wszystkich ++ z obojga stron.