28 października – 3 listopada 2019

Poniedziałek – 28 października 2019

1. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

2. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar dialogu, przebaczenie i pojednanie dla Bożeny, Jacka i Magdaleny Gęborys.

4. O uzdrowienie i umocnienie rozpadającego się małżeństwa córki Alicji i Jana Zawada. O Boże błogosławieństwo w trudnym dla nich czasie.

1. Za †Tadeusza Plewa w dniu imienin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie.

2. Za †Marka Jaworskiego (greg.).

3. Za †Mariannę Domagalską oraz ††z rodziny.

4. O szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy kat. B.

Wtorek – 29 października 2019

1. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

2. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

4. Msza dziękczynno – błagalna o łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Natalii i Bartłomieja Jakubczyk.

1. Za †Marka Jaworskiego (greg.).

2. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za powołanych oraz w pewnej intencji.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Magdaleny i Jana z okazji 8 rocznicy małżeństwa.

4. O łaskę nieba dla ††Natalii i Marcelego Tadych.

Środa – 30 października 2019

1. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

2. Za ††z rodziny Wollschlager Mariannę, Gerarda, Marię i Józefa.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za †Marka Jaworskiego (greg.).

3. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

4. W intencji Panu Bogu wiadomej (int. od Anny).

Czwartek – 31 października 2019

1. O uzdrowienie i umocnienie rozpadającego się małżeństwa córki Alicji i Jana Zawada. O Boże błogosławieństwo w trudnym dla nich czasie.

2. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Sylwii Migasiewicz.

3. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz łaskę zdrowia dla męża Szymona.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z nerwicy i natrętnych myśli dla Agnieszki.

5. O szczęśliwe rozwiązanie dla Liliany Gill.

1. Za ††Anielę, Edmunda i Adama Adamowskich, Krystynę i Pawła Teusz oraz Gabrielę Zielińską.

2. Za ††Krystynę i Aleksandra Kotarak oraz ††z rodziny.

3. O uwolnienie od skutków działania zła w życiu Marzeny i jej rodziców. (zam.)

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla całej rodziny.

I Piątek – 1 listopada 2019 (Uroczystość Wszystkich Świętych)

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za †Mirosława Kuleszę.

1. Za parafian.

2. Za ††Władysławę, Leona, Józefa i Klemensa Piskuła.

3. Z podziękowaniem za cud życia Doroty po ciężkim wypadku samochodowym oraz z prośbą o opiekę Matki Bożej Góreckiej nad całą rodziną.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za ††Stefanię i Franciszka oraz ciocie Sylwię.

3. Za ††Teodozję, Jana i Floriana Marchlewskich, Annę, Melanię i Andrzeja Brzezińskich oraz ††z rodziny Fąsów.

4. Za ††Franciszkę i Bronisława Dróbka ich synów oraz Stefanię, Pawła, Józefa Adamczyk i Marie Skirzewską.

5. Za †Eugenię Brzezińską w 1 rocznicę śmierci oraz ††Urszulę i Feliksa Kowalskich.

6. Za ††Stefana Kowalskiego i Wandę Różyńską oraz wszystkich ††z rodzin Kowalskich i Korpal.

I Sobota – 2 listopada 2019 (Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych)

2. Za Ojczyznę aby była wierna Bogu, Ewangelii, Krzyżowi i Ślubom Jasnogórskim.

3. Za †Mirosława Kuleszę.

1. Za ††Łucję i Szczepana Ziarnek oraz rodziców z obojga stron.

2. Za ††Piotra Gacę, Leona i Reginę, Eugeniusza Kajewskiego, Krystynę, Stanisława, Edwarda, Grzegorza i Józefa.

3. Za ††Henryka, Bronisława i Antoninę oraz synów Władysława, Tadeusza i synową Bożenę Szwedziak.

1. Za ††Józefę, Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leokadię, Piotra Pikulik, Leona, Teodora, Anielę Łoboda i Konrada Wachowiacz.

2. Za ††Józefa Peplińskiego i wszystkich ††z rodziny.

XXXI Niedziela Zwykła – 3 listopada 2019

1. Za ††ks. Jana, Monikę, Jana, Gertrudę, Aleksandra, Jana, Krystynę i Stefana.

2. Za ††z rodzin Sikora, Jaworskich, Kowalskich, Łosoś, Łuczyk i Stofrowskich.

3. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za wszystkie odebrane łaski i z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

1. Za parafian.

2. Za ††Mariannę, Pawła, Marię, Irenę, Janinę, Euzebiusza, Edmunda, Pawła, Bernarda, Brunona i Leona Król.

3. Za †Kazimierza Białczyk w 1 rocznicę śmierci.

1. Za ††Bronisława Fąsa i Adelę.

2. Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za 70 lat życia i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla jubilatki i rodziny.

1. Za †Halinę Litwinienko oraz Jana i Czesławę Ziarnik.

2. Za †Józefa Florkowskiego (greg.).

Za ††rodziców Łucję i Bronisława Bąk oraz krewnych z rodziny.