26 sierpnia – 1 września 2019

Poniedziałek – 26 sierpnia 2019 (Uroczystość N. M. P. Częstochowskiej)

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej, św. Józefa i św. Michała Archanioła z prośbą o uzdrowienie relacji międzypokoleniowych, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, o uzdrowienie duchowe i fizyczne, potrzebne łaski do życia w świętości dla członków rodzin: Wieczorków, Polakiewiczów i Piętków.

3. O zdrowie dla córki Katarzyny i Boże błogosławieństwo dla jej rodziny.

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kurt Marianny i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Zofii i Stanisława Strach.

2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Wawrzyńca, Agnieszki i Poli.

1. O pomyślną diagnozę, uzdrowienie i siłę do walki z chorobą dla Mariana.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Piotra i jego rodziny oraz Grażyny i jej rodziny.

3. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wtorek – 27 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

3. Za ++ Czesława, Krzysztofa, Grzegorza Stachowicz oraz Leopolda, Władysławę i Mariana Żychowskich.

1. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze w rodzinie Lewandowskich.

1. O pomyślną diagnozę, uzdrowienie i siłę do walki z chorobą dla Mariana.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie.

Środa – 28 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

3. Dziękczynno – błagalna o zdrowie, wiarę i rozwiązanie trudnych spraw dla rodziny Brennensthl.

1. O pomyślną operację i uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Macieja Zduńczyka i opiekę nad jego żoną Moniką oraz synkiem Wojtusiem.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za ++ rodziców Wiktorię i Władysława, Czesławę i Edmunda oraz ++ z rodzin Deja, Zendel i Tomasz.

3. O pomyślną diagnozę, uzdrowienie i siłę do walki z chorobą dla Mariana.

Czwartek – 29 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

3. W intencji Pielgrzymów z NSZZ Solidarność Stoczni Wojennej z Gdyni.

1. O pomyślną diagnozę, uzdrowienie i siłę do walki z chorobą dla Mariana.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za powołanych oraz w pewnej intencji.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla rodziny Reginy i Józefa Łuszkiewicz.

3. Za + Bronisława Rybarczyka w 1 rocznicę śmierci.

Piątek – 30 sierpnia 2019

2. Za + Witolda Bortnik.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej, św. Józefa i św. Michała Archanioła z prośbą o uzdrowienie relacji międzypokoleniowych, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, o uzdrowienie duchowe i fizyczne, potrzebne łaski do życia w świętości dla członków rodzin: Wieczorków, Polakiewiczów i Piętków.

1. Za ++ z rodziny Adamowskich, Teuszów, Wysockich oraz Gabrielę Zielińską.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za ++ Piotra i Ignacego Kończala oraz o łaskę zdrowia dla Zofii Kończal.

3. Za + ks. Ignacego Pająka.

Sobota – 31 sierpnia 2019

3. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Kowalczyk, Gulczyńskich, Poterów, Biedroń, Patyków i Gularskich.

1. Za + Gertrudę Műller w dniu urodzin.

1. Z okazji 60 urodzin Bernadety i Tadeusza Bąkowskich z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla całej rodziny oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki.

2. Za ++ Mariannę i Mariana Waloch ++ z rodziny oraz Mariusza Ludwikowskiego.

3. Za ++ Gertrudę i Kazimierza Kamińskich oraz Martę i Lucjana Majewskich.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty i Józefa Kopeć oraz córek Izabeli i Danuty.

XXII Niedziela Zwykła – 1 września 2019

1. Za ++ Andrzeja Kisiel, Wandę, Kazimierza i Alfonsa Pankowskich oraz ++ z rodziny Kisiel, Pankowskich i Kowalskich.

2. Za ++ Stefana Badurę, rodziców Marię i Stanisława, Stanisławę, Wacława Czyż oraz ++ z tych rodzin.

3. Za ++ Wandę Słoma w 10 rocznicę śmierci oraz Bronisława Słoma łaskę nieba i wieczne zbawienie.

1. Za parafian.

2. Za ++ Henryka, Jakuba i Agnieszkę Wrzeszcz.

3. Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej w rodzinie Karoliny i Pawła w 5 rocznicę małżeństwa.

1. Za + Stefana Kowalskiego z okazji imienin oraz ++ rodziców, rodzeństwo, dziadków i wszystkich krewnych z obojga stron.

2. Za ++ rodziców Melanię i Józefa, Mariannę i Jana, siostrę Danutę i dziadków z obojga stron.

3. Za ++ Ryszarda Borzęckiego w 14 rocznicę śmierci, żonę Walerię i ++ z rodziny oraz Mariannę Skiera w 20 rocznicę śmierci i męża Józefa.

1. Za ++ Władysława, Tadeusza i Bożenę Szwedziak.

2. Za ++ Rozalię i Mariana Paprockich oraz ++ z rodziny.

3. Za + Kazimierza Kordylas (greg.).

1. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie z okazji 30 rocznicy ślubu.