26 maja – 2 czerwca 2019

VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019

1. Za + Anastazję Łosoś w 37 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny.

2. Za + żonę Janinę Danielewską w 9 rocznicę śmierci do Miłosierdzia Bożego o zbawienie.

3. Do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o zdrowie dla męża Jana i syna Kazimierza.

1. Za parafian.

2. Za ++ Janinę i Bronisława Pikulik, ++ dzieci oraz Józefa Zamiatała i dzieci.

3. W 1 rocznicę urodzin Alicji.

1. O zdrowie w rodzinie Pikulików.

2. Za ++ Mariana Jaster w 20 rocznicę śmierci, Marię w dniu urodzin, ++ z rodzin Jastrów oraz Łucję i Zygmunta Frankowskich.

3. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.

3. Za + Jakuba Juszczak.

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

2. Za + Krystynę Waloch z okazji Dnia Matki i ++ z rodziny.

Poniedziałek – 27 maja 2019

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

2. W intencji rodziny Beaty Szydłowskiej o Boże błogosławieństwo dla Beaty, Kamila, Olgi, Karola i Marty, aby Boże Miłość uzdrowiła życie naszej rodzinnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o łaskę znalezienia dobrego męża oraz dar potomstwa dla Katarzyny.

O łaskę nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia od skutków działań zła na życia zawodowe Łukasza.

1. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

2. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

3. Za ++ Bolesławę Gaca i Leonardę Zdanowicz oraz ++ mężów.

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

Wtorek – 28 maja 2019

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

1. Za ++ Monikę, Jana, Gertrudę, Jana, Aleksandra, Krystynę i Stefana.

2. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

3. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

Środa – 29 maja 2019

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

3. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i za powołanych oraz w pewnej intencji.

4. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla ks. Andrzeja.

Czwartek – 30 maja 2019

1. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

1. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

2. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

4. Za ++ Adama Żaka, Mariannę i Stanisława Żaków, Zofię i Józefa Krawczyków oraz ++ z rodziny Żaków, Krawczyków, Jałosińskich, Klimczaków, Mikosów, Wojasów, Glegolskich, Jasików i Marczaków.

Piątek – 31 maja 2019 (Święto Nawiedzenia N. M. P.)

2. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

3. W intencji rodziny Beaty Szydłowskiej o Boże błogosławieństwo dla Beaty, Kamila, Olgi, Karola i Marty, aby Boże Miłość uzdrowiła życie naszej rodzinnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o łaskę znalezienia dobrego męża oraz dar potomstwa dla Katarzyny.

4. Za ++ Łucję Kiełbasińską oraz Zdzisława i Elżbietę Woźniak.

I Sobota – 1 czerwca 2019

2. Za Ojczyznę aby była wierna Bogu, Ewangelii, Krzyżowi i Ślubom Jasnogórskim.

3. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Patryka w 9 rocznicę urodzin.

Msza Św. prymicyjna.

Ślub: Agnieszka Smolińska i Łukasz Smoliński.

1. Za ++ Marcina w rocznicę śmierci, Zbigniewa, Rafała Łubińskiego, Sewerynę i Franciszka oraz ++ z rodziny Piszczek i Kobs.

2. Za + Ryszarda Słotwińskiego w 8 rocznicę śmierci.

3. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

VII Niedziela Wielkanocna – 2 czerwca 2019 (Urocz. Wniebowstąpienia Pańskiego)

1. Za ++ Piotra Pasternackiego w rocznicę śmierci oraz Teresę, Jana i Alicję.

2. Za + Eugeniusza Schreiber (greg.)

3. Za ++ Wandę i Czesława Łosoś oraz Henryka Kowalskiego.

1. Za parafian.

2. Za ++ Rozalię i Feliksa Jaśków ++ córki oraz Alicję i Mariusza.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Luci i Hansa Kremzea w 50 rocznicę ślubu.

1. Za ++ Floriana, Mariannę Brzezińską, Marię, Stanisława, Zygmunta Badurę i rodzeństwo oraz ++ z rodzin z obojga stron.

2. Za ++ rodziców Wandę i Edmunda.

1. Dziękując Bogu za dzieci i wnuki z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich o radość, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.

2. Za ++ Weronikę, Antoniego, syna Antoniego Piszczek, Stanisława Kotaraka oraz ++ z rodzin Piszków, Kotaraków, Gogołków, Kniołów i Michalskich.

1. Za + Jana Polachowskiego (greg.)

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.