21 – 27 października 2019

Poniedziałek – 21 października 2019

1. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar dialogu, przebaczenie i pojednanie dla Bożeny, Jacka i Magdaleny Gęborys.

3. Do Matki Bożej Góreckiej o dar poczęcia dziecka oraz o Boże błogosławieństwo dla małżeństwa.

4. O łaskę zdrowia dla Marii, Henryka i Walentego oraz wszystkie potrzebne łaski.

2. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

3. O uzdrowienie i umocnienie rozpadającego się małżeństwa córki Alicji i Jana Zawada. O Boże błogosławieństwo w trudnym dla nich czasie.

4. Za †Mieczysława Wolińskiego.

Wtorek – 22 października 2019

1. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

4. Za ††z rodzin Gacka i Kozak.

1. Za †Marka Jaworskiego (greg.).

2. Za ††Mariannę Kurek w dniu urodzin oraz męża Jana.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 19 rocznicę ślubu i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla całej rodziny.

4. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

Środa – 23 października 2019

1. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby małego Antosia.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Za †Marka Jaworskiego (greg.).

4. Za †Barbarę Klebs.

Czwartek – 24 października 2019

1. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

4. Za ††Wacława i Zygmunta Wiśniewskich w 5 i 7 rocznicę śmierci oraz z prośbą o błogosławieństwo dla rodziny.

2. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

3. Za ††Krystynę Teusz w 2 rocznicę śmierci oraz męża Pawła.

4. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata dla Krystyny i Romana w 47 rocznicę pożycia małżeńskiego.

Piątek – 25 października 2019

2. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar dialogu, przebaczenie i pojednanie dla Bożeny, Jacka i Magdaleny Gęborys.

4. O uzdrowienie i umocnienie rozpadającego się małżeństwa córki Alicji i Jana Zawada. O Boże błogosławieństwo w trudnym dla nich czasie.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za †Marka Jaworskiego (greg.).

3. Z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej dla Agaty oraz Jana i całej rodziny.

4. Za †Krystynę Rżewską.

Sobota – 26 października 2019

2. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

3. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar dialogu, przebaczenie i pojednanie dla Bożeny, Jacka i Magdaleny Gęborys.

1. Za †Marka Jaworskiego (greg.).

2. Za ††Edmunda w dniu urodzin oraz Krystynę i Kazimierza.

3. W intencji Alfonsa Nowaka w 80 urodziny w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa na dalsze lata życia.

4. Za †Eugenię Brzezińską w 1 rocznicę śmierci.

XXX Niedziela Zwykła – 27 października 2019 (Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego)

1. Za ††rodziców Annę i Bronisława Walos braci Ryszarda i Lecha Walos oraz dziadków Adler.

2. Za ††rodziców Irenę i Dominika Dyks, siostrę Barbarę, szwagra Jerzego oraz dziadków Piątków.

3. Za †Marka Jaworskiego (greg.).

1. Za parafian.

2. O opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla Dominiki z okazji urodzin

3. Do Matki Bożej Góreckiej o zdrowie i zgodę w rodzinie Piszczek i Wiśniewskich.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Św. dla Katarzyny w 80 rocznicę urodzin.

1. Za †Zenona.

2. Za †Gabriela Wąsowicza (greg.).

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

2. W podziękowaniu Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Góreckiej w 2 rocznicę otrzymania daru sakramentu małżeństwa i z prośbą o dalsze lata łaski dla rodziny i znajomych.

3. Za †Tadeusza Bosaka (greg.).

1. Za ††Tadeusza Gusa i Tadeusza Rosłanowskiego w dniu imienin.

2. Za †Mieczysława Cerajewskego w 4 rocznice śmierci.