19 – 25 sierpnia 2019

Poniedziałek – 19 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej, św. Józefa i św. Michała Archanioła z prośbą o uzdrowienie relacji międzypokoleniowych, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, o uzdrowienie duchowe i fizyczne, potrzebne łaski do życia w świętości dla członków rodzin: Wieczorków, Polakiewiczów i Piętków.

3. Za + Edwarda Pająk.

1. Za ++ rodziców Leokadię i Jana Lewickich ich dzieci oraz Leokadię i Izydora Pryba oraz ich dzieci.

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Franciszka.

2. O pomyślną diagnozę, uzdrowienie i siłę do walki z chorobą dla Mariana.

3. Za + Sylwestra i Michała Katafiasza oraz Zofię i Jana Brzezińskich.

Wtorek – 20 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

3. Za + Tadeusza Skotnicki.

1. Za ++ w rocznicę śmierci Agnieszki Kluczka, siostry Wandę Buta, Tadeusza i z rodzin Tatera, Kluczka i Wnuk.

2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Urszuli.

1. Za ++ Marka Jaworskiego i Jadwigę Mȕler.

2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Franciszka.

3. O pomyślną diagnozę, uzdrowienie i siłę do walki z chorobą dla Mariana.

Środa – 21 sierpnia 2019

1. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

3. Za ++ Jana i Reginę Deja oraz Adama.

1. Z prośbą o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Krystyny Stachowicz w 87 urodziny oraz dla dzieci, wnuków i prawnuków.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

3. Za + Cecylię.

Czwartek – 22 sierpnia 2019

3. Za + Mariannę Modnej.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Anny Lewickiej z okazji 90 rocznicy urodzin.

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze w 4 rocznicę ślubu Lidii i Marka Dereszkiewicz.

2. O pomyślną diagnozę, uzdrowienie i siłę do walki z chorobą dla Mariana.

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Zofi Furgał.

Piątek – 23 sierpnia 2019

3. O zdrowie.

1. Do Matki Bożej Góreckiej w 60 rocznicę ślubu Franciszka i Anieli z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. O pomyślną diagnozę, uzdrowienie i siłę do walki z chorobą dla Mariana.

3. O zdrowie i udaną operację dla Grażyny Lepackiej.

Sobota – 24 sierpnia 2019

1. Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. – ks. Bogdan

2. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej, św. Józefa i św. Michała Archanioła z prośbą o uzdrowienie relacji międzypokoleniowych, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, o uzdrowienie duchowe i fizyczne, potrzebne łaski do życia w świętości dla członków rodzin: Wieczorków, Polakiewiczów i Piętków.

4. Za + Tadeusza Gusa w rocznicę śmierci.

1. Za + Irenę Fąs w 7 rocznicę śmierci.

1. Ślub: Iwona Marlewska i Wojciech Hoffman.

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej, zdrowie, pomyślność i miłość w rodzinie z okazji 35 rocznicy ślubu dla Hanny i Andrzeja i z okazji 22 urodzin dla syna Mateusza.

3. W podziękowaniu za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla przyjaciół Krzysztofa i Marka oraz ich rodzin oraz z prośbą o dalsze zdrowie, siły i błogosławieństwo Boże w pełnieniu służby społeczeństwu i Ojczyźnie (int. od przyjaciół).

XXI Niedziela Zwykła – 25 sierpnia 2019

1. Za ++ Jadwigę i Rafała Matejków.

2. Za ++ Bronisława Piszczek w rocznicę śmierci, Stefana w dniu urodzin i imienin oraz ++ Zofię, Bronisława, Mariannę, Konrada, Czesława i ++ z rodziny.

3. Za + ojca Kazimierza Kleczka w 29 rocznicę śmierci oraz o zdrowie w rodzinie Kleczków, Szkołów, Peplińskich, Piekarskich, Olejniczaków i krewnych z obojga stron.

1. Za parafian

2. Za ++ Ludwika Banach z okazji imienin oraz Józefa.

3. O łaskę życia wiecznego dla ++ Onufrego Głyżewskiego w 26 rocznicę śmierci oraz jego żonę Jadwigę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo w 50 rocznicę ślubu Elżbiety i Tadeusza.

2. Za + Bernarda w dniu imienin.

3. W 60 rocznicę urodzin Wiesława i 34 rocznicę ślubu Aldony i Wiesława.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

2. Za + Stanisława Kulpę (greg.).

1. Za ++ Jana Pasternackiego, Teresę, Piotra i Alicję.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Ożdżyńskich.