17 – 24 lutego 2019

VI Niedziela Zwykła – 17 lutego 2019

1. Za ++ Łucję i Szczepana Ziarnek.

2. Za ++ Franciszka Łuczyk w rocznicę śmierci, żonę Wandę, Lucjana Gackę i ++ z rodziny.

1. Za parafian.

2. Za ++ Władysława, Tadeusza i Bożenę Szwedziak.

3. W intencji I Róży Matek z Piesna.

1. Za + Kazimierza z okazji urodzin oraz ++ z rodziny.

2. Z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Tamary Karpiuk z okazji 1 rocznicy urodzin oraz potrzebne łaski dla rodziców oraz chrzestnych.

1. Za konających grzeszników przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej o wyjednanie Bożego Miłosierdzia.

2. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej.

1. Za ++ Konrada i Wandę Konek oraz ++ z rodziny.

2. Za ++ Władysławę Cybulską w rocznicę śmierci ojca Stanisława, Zdzisława, Józefa Cybulskich, Mieczysława Majdańskiego oraz Jana.

Poniedziałek – 18 lutego 2019

2. O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Kojat.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o załatwienie ważnej sprawy, dobrego męża i zbudowania z nim rodziny oraz rychłego macierzyństwa, zdrowia i dostatku dla wszystkich.

4. Do Matki Bożej Góreckiej o łaskę silnej wiary i łaskę ojcostwa na wzór św. Józefa.

1. Do Matki Bożej o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wandy Szkopek i syna Piotra.

2. O łaskę zdrowia duszy i ciała dla Sebastiana.

3. Za ++ Janusza, Juliannę i Krystynę oraz wszystkich ++ z rodziny.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o nawrócenie i świętość dla kapłanów.

Wtorek – 19 lutego 2019

2. O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Kojat.

1. O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia w rodzinie Królów i Kaczmarek.

3. Za + Tadeusza Żmich.

Środa – 20 lutego 2019

4. O złamanie skutków moich grzechów i grzechów moich przodków w rodzinie.

1. W intencji próśb i podziękowań w nowennie.

2. Za ++ Józefę, Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leokadię i Piotra Pikulik, Leona, Anielę i Teodora Łoboda, Konrada Wachowiacz oraz ++ z rodziny Nowickich.

3. Za + Marka Jaworskiego.

4. O łaskę zdrowia duszy i ciała dla Sebastiana.

Czwartek – 21 lutego 2019

4. O złamanie skutków moich grzechów i grzechów moich przodków w rodzinie.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Heleny oraz o życie wieczne dla ++ męża, córki Kunegundy i rodziców z obojga stron.

2. O łaskę zdrowia duszy i ciała dla Sebastiana.

3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o nawrócenie i świętość dla kapłanów.

4. Za + Jacka Bryl.

Piątek – 22 lutego 2019

1. O łaskę bycia dobrym mężem, silną wiarę i dobrą żonę.

2. Za ++ z rodziny Wollschlȁger, Mariannę i Gerarda oraz Marię i Józefa.

4. O złamanie skutków moich grzechów i grzechów moich przodków w rodzinie.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. O łaskę zdrowia duszy i ciała dla Sebastiana.

3. O dary Ducha Świętego dla Wojtka, uzdrowienie relacji i powrót do Mileny.

Sobota – 23 lutego 2019

2. O łaskę bycia dobrym mężem, silną wiarę i dobrą żonę.

4. O łaskę duszy i ciała dla Sebastiana.

1. O złamanie skutków moich grzechów i grzechów moich przodków w rodzinie.

2. W 65 rocznicę urodzin Marii z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny.

4. Za ++ Franciszka, Martę, Jadwigę i Waldemara.

VII Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019

1. Za + Romana Kalas w 11 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Kalas i Koniec.

2. Za ++ Józefę i Wacława Danielewskich oraz ich dzieci Wiktorię, Antoniego i Czesława.

1. Za parafian.

2. Za + ks. Tomasza Szarego w 3 rocznicę śmierci.

1. Za ++ Janinę i syna Mariana Tomasz w rocznicę ich śmierci oraz duszę w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Juliana Korpal w rocznicę śmierci oraz ++ Wacława, Krystynę, Jana, Alojzego Łosoś oraz Annę i Franciszka Plewa.

3. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Stefanii Wojtkowiak.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.

2. Do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o zdrowie dla Renaty i Józefa.

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o załatwienie ważnej sprawy, dobrego męża i zbudowania z nim rodziny oraz rychłego macierzyństwa, zdrowia i dostatku dla wszystkich.