16 – 22 grudnia 2019

Poniedziałek – 16 grudnia 2019

1. Za †Stanisława Dorozińskiego (greg.).

2. Za ††rodziców Stanisławę i Wacława Błonarowicz.

3. O szczególne wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa dla Mateusza w sprawach Bogu wiadomych.

4. Za ††Sylwestra Katafiasza w 2 rocznicę śmierci i syna Michała.

1. Za ††Stanisława i Władysława Wiktorowskich.

2. Za Rycerzy Świętego Michała Archanioła i ich rodzin przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła i Matki Bożej Góreckiej oraz Boże błogosławieństwo.

3. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą dalszą opiekę nad Antosiem oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

4. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i uwolnienie z nałogu oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla syna Sylwestra.

Wtorek – 17 grudnia 2019

1. Za †Stanisława Dorozińskiego (greg.).

2. Za ††rodziców Stanisławę i Wacława Błonarowicz.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Tadeusza i Czesławy.

1. Za †Ludwikę w 27 rocznicę śmierci.

2. O Boże błogosławieństwo, miłość i zgodę w rodzinie Stenka

3. O nawrócenie dzieci i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

4. Za †Maję Gniot. (intencja od córki Alicji z mężem).

Środa – 18 grudnia 2019

1. Za ††rodziców Stanisławę i Wacława Błonarowicz.

2. O szczególne wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa dla Mateusza w sprawach Bogu wiadomych.

3. W intencji Bogu wiadomej.

4. Za †Maję Gniot. (intencja od firmy pogrzebowej Kalia).

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

3. Za ††Konrada w 29 rocznicę śmierci, Benignę, Franciszka Wachowiacz, Mariannę, Stefana, Czesława Konek, Józefę, Mariana Ożga oraz Leona Łoboda.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii i Czesława z okazji 43 rocznicy ślubu.

Czwartek – 19 grudnia 2019

1. Za ††rodziców Stanisławę i Wacława Błonarowicz

3. Za †Zofię Wajer oraz ††z rodziny Wajerów i Goców oraz †ks. Antoniego Zimny.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych i zniewoleń w rodzinie Jaroszów.

1. Z okazji rocznicy urodzin Marioli, z podziękowaniem za dar życia, otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata życia dla niej i rodziny.

2. Za †Maję Gniot. (intencja od brata Mikołaja z rodziną).

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Anny i Grzegorza w 20 rocznicę ślubu.

4. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i dar wiary oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Teodora.

Piątek – 20 grudnia 2019

1. Za ††rodziców Stanisławę i Wacława Błonarowicz.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Daniela i jego rodziny z okazji 18 rocznicy urodzin. (zam.)

4. Za †ks. Józefa Żołnę i ††z rodziny Żołna oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za ††Sewerynę w rocznicę śmierci oraz Franciszka Piszczek, Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego oraz ††z rodziny Kobs.

3. O prowadzenie zgodnie z wolą Bożą Ośrodków dla osób niepełnosprawnych.

4. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Babicz.

Sobota – 21 grudnia 2019

2. Za ††rodziców Stanisławę i Wacława Błonarowicz.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, wiarę i zdrowie dla rodziny Danuty i Renaty. (zam.)

4. W intencji Grażyny Drożdż.

1. Za †Brunona w rocznice śmierci oraz ††z rodziny Muller i Deja.

2. Za ††Marię Nowak z domu Plica oraz Agnieszkę i Pawła Nowak (int. od rodziny Nowaków).

3. Za ††Edmunda i Annę Kulpa oraz z podziękowaniem za zdrowie dla Hanny Kulpa.

4. O zdrowie w rodzinie Paprotów.

IV Niedziela Adwentu – 22 grudnia 2019

1. Za ††rodziców Stanisławę i Wacława Błonarowicz.

2. Za †Maję Gniot (intencja od Ewy i Marka.)

Za parafian.

1. Za ††Krystynę Fąs w dniu urodzin i męża Henryka oraz ††rodziców z obojga stron.

2. Za †Ewę Kleczkę.

1. Za ††rodziców Martę i Walentego Stadnichów, Gertrudę i Władysława Klaczyńskich oraz brata Edmunda.

2. Za †Maję Gniot. (intencja od Teresy i Wacława).

1. Za †Bogdana Nawrockiego i ††z obojga stron.

2. Za †Wandę Różyńską w 12 rocznicę śmierci.