15 – 21 lipca 2019

Poniedziałek – 15 lipca 2019

3. Za + Zofię (greg.).

4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej w intencji uzdrowienia z choroby stwardnienia rozsianego Macieja.

1. Za + Henryka w dniu imienin.

1. Za ++ Annę w rocznicę śmierci oraz Franciszka.

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa z prośbą o uzdrowienie ze skutków grzechów rodziny: Kozak, Gąsior, Brzozowskich, Trzcianowskich, Żukowskich, Lopez, Rzym, Brzosko i Rosowskich.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę dla całej rodziny Łukasza.

Wtorek – 16 lipca 2019

1. Za ++ Stanisława i Zofię Fąs oraz ++ z rodziny Fąs, Herman, Piszczek i Mirr.

2. Za + Annę Kulpę (greg.).

3. Za + Agnieszkę Topolan (greg.).

1. Za ++ Emilię Kosmalską i Stanisława Baranek oraz ++ z rodziny.

1. Za + Zofię (greg.).

3. Do Matki Bożej Góreckiej o łaski Boże dla Elżbiety i Jadwigi.

Środa – 17 lipca 2019

3. Za + Zofię (greg.).

1. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa z prośbą o uzdrowienie ze skutków grzechów rodziny: Kozak, Gąsior, Brzozowskich, Trzcianowskich, Żukowskich, Lopez, Rzym, Brzosko i Rosowskich.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

3. Za + Mirosława w 7 rocznicę oraz ++ rodziców Czesławę i Bronisława, brata Mieczysława, teściów Zygfrydę i Mariana Narloch.

Czwartek – 18 lipca 2019

3. Za + Zofię (greg.).

1. Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny.

2. O zdrowie dla Ewy.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Barbary i Jana z okazji 49 rocznicy ślubu.

Piątek – 19 lipca 2019

3. Za + Zofię (greg.).

4. W intencji pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę (int. od kierowcy Wacława)

1. O nawrócenie i uzdrowienie serca Mariusza i rozwiązanie trudnej sytuacji.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

3. Do Matki Bożej Góreckiej z prośbą o Boże łaski dla Elżbiety.

Sobota – 20 lipca 2019

2. Za + Annę Kulpę (greg.).

3. Za + Agnieszkę Topolan (greg.).

1. Za + Zofię (greg.)

1. Za ++ Alfonsa i Irenę Januszewskich.

2. Za ++ Ludwika Banach w rocznicę śmierci oraz za siostrę Wincentę.

3. Za ++ Czesławę, Edmunda, Cecylię, Pawła, Władysława i Wiktorię.

4. Za + Marka Jaworskiego w 1 rocznicę śmierci.

5. Za ++ męża Czesława Furman, jego rodziców, braci Jana i Mieczysława oraz siostrę Genkę.

XVI Niedziela Zwykła – 21 lipca 2019

1. Za ++ Franciszka w rocznicę śmierci oraz żonę Stefanię.

2. Za + Józefa Peplińskiego w 10 rocznicę śmierci.

1. Za parafian.

2. Za ++ Helenę Kowalską w 55 rocznicę śmierci, Franciszka, Stefana i wszystkich ++ z rodziny.

3. Z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Nikodema Ceglarka z okazji 1 rocznicy urodzin.

1. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Anny i Andrzeja w 35 rocznicę ślubu oraz potrzebne łaski dla ich dzieci wraz z rodzinami.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Zuzi z okazji 1 rocznicy urodzin.

3. Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Weroniki, z prośbą o dary Ducha Św., dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie.

1. Za ++ córkę Kunegundę w 7 rocznicę śmierci, męża Alfonsa i rodziców z obojga stron oraz rodzeństwo.

2. Za + Annę Kulpę (greg.).

1. Za + Agnieszkę Topolan (greg.).