9 - 15 stycznia 2023

Poniedziałek – 9 stycznia 2023

1. O zdrowie ciała i ducha, o wiarę, nadzieję i miłość w Boga dla Włodzimierza, Romana, Andrzeja, Gabrieli, i ich dzieci; Elżbiety, Anny; Ireny, Zdzisława i ich dzieci.
  2. Za + Romualda Dobkowskiego i za ++ z rodziny.
  3. Za ++ rodziców Agnieszkę i Wacława Przytarskich oraz brata Henryka Przytarskiego.
  4. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  5. O Boże błogosławieństwo dla Dawida Osińskiego i potrzebne wszelkie łaski w jego życiu, a w szczególności o łaskę wybrania dobrej żony.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Za Paulinę i Marcina o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, szczęśliwy przebieg ciąży i nawrócenie się oraz silną wiarę.
  4. Za + Jadwigę Rzechtalską i za ++ z rodziny.

Wtorek – 10 stycznia 2023

1. Za ++ Jana Lewicz w dniu urodzin, babcię Gertrudę i dziadka Edmunda Lewicz.
  2. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę na dalszą drogę życia oraz o pracę dla Anny.
  3. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  4. Za + Helenę Ligarę o dar nieba.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Za ++ Mariannę, Franciszkę, Agnieszkę, Józefa i Lucjana z rodzin Czerwińskich i ich rodziców.
  4. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Ireny i Waldemara oraz ich dzieci.
  5. Za + Jana Surmę (int. od żony).

Środa – 11 stycznia 2023

1. O zdrowie ciała i ducha, o wiarę, nadzieję i miłość w rodzinie, o wypełnienie woli Bożej dla Doroty, Mariusza Zimnych i ich dzieci: Patryka, Łukasza i Filipa.
  2. Za ++ Ewę Szczepańską i Kamila Wróblewskiego z rodzinami.
  3. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  4. Za ++ Mariannę i Tadeusza.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Tomasza Młodzik (greg.).
  3. Za + Marię Tomasz (greg.)
  4. O zdrowie dla Jadwigi oraz za ++ Ewarysta, Pawła Łosoś, Gertrudę, Jana Łosoś, Stanisława, Małgorzatę Chudzik.
  5. Za ++ Józefa, Jadwigę Modrak i rodziców z obojga stron.

Czwartek - 12 stycznia 2023

1. Za ++ Benedykta, Halinę, Edwarda, Andrzeja, Marię, Barbarę Wiśniewskich i za ++ z rodziny; Wiktorię, Leona Sitarz i ++ z rodziny; Władysławę, Jerzego Kubickich, Helenę Kowalską i ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  3. Za + Helenę i Stanisława Ligarów, o dar nieba.
  4. Za ++ Jana, Jolantę Duży, synów: Henryka i Romana oraz rodziców z obu stron.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za Michała i Natalię o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, nawrócenie i silną wiarę.
  5. Za ++ Wandę Jaskóła i Władysława oraz za ++ z obu rodzin.
  6. Za + Edmunda Zendel w rocznicę śmierci.

Piątek – 13 stycznia 2023

1. Z okazji urodzin Tomasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz dalszą przyjaźń.
  2. Za ++ Józefa, Reginę, Zdzisława Ogrodowiczów i ++ z rodziny; Jana Hermacińskiego i ++ z rodziny Podgórskich, Mikołajczaków, Kosteckich, Konwińskich, Skowrońskich i Krupów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  4. Za + Marysię, o przyjęcie jej do Domu Pana.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Tomasza Młodzik (greg.).
  3. Za + Marię Tomasz (greg.)
  4. Za + Agnieszkę Ziarnek w rocznicę śmierci i ++ z rodziny.
  5. Za ++ Franciszka w rocznicę śmierci, Sewerynę, Anastazję, Wawrzyńca Piszczek, Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego.

Sobota – 14 stycznia 2023

2. O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Mikołaja w dniu pierwszych urodzin.
  3. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. W intencji udanej operacji córki Anny, Marii.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Za ++ Henryka, Władysława, Jerzego, Bożenę i Tadeusza Szwedziak.
  4. Za ++ Jadwigę, Antoniego Tenczar, ++ dzieci oraz za ++ z rodziny Ciepłuch.

II Niedziela Zwykła – 15 stycznia 2023

1. Za ++ Mariannę i Teodora Januszewskich oraz córki i synów.
  2. Za ++ Reginę i Franciszka Marach.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej dla całej rodziny.
  4. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (greg.).

1. Za Parafian.
  2. Za + Gertrudę Brzezińską.
  3. Z okazji 16 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Zuzi, jej rodziców i rodzeństwa na dalsze lata życia.
  4. Z podziękowaniem Bogu za dar życia wnuka Wojtka z okazji 9 urodzin, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i mądrość Bożą dla niego, rodzeństwa i rodziców.
  5. Z podziękowaniem za życie i otrzymane łaski, z prośbą o bliską relację z Matką Bożą dla Anieli z okazji 55 urodzin.

2. Za + Marię Tomasz (greg.)
  3. Za + Antoniego Ciepłucha oraz za ++ Annę, Jana, Krystynę, Henryka Fąsów.

1. Za ++ Alojzego Kaweckiego i Marię Jende.
  2. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za opiekę, zdrowie, za 47 lat pożycia małżeńskiego dla Wiesławy i Grzegorza, z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata w zdrowiu oraz dary Ducha Świętego
  3. Za ++ Władysława, Elżbietę, Teresę, Stanisława i Józefa Sikora.

1. Z podziękowaniem za łaskę zdrowia dla Lilianki oraz za wszystkie łaski otrzymane w rodzinie.
  2. O zdrowie dla Karola Kardasia.