9 - 15 sierpnia 2021

Poniedziałek – 9 sierpnia 2021

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Edmunda, Adama i Anielę Adamowskich oraz ++ z rodziny Adamowskich i Wysockich oraz Gabrielę Zielińską.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.
  2. Za ++ ks. Józefa Meisel, brata Jerzego i rodziców Józefa i Albinę Meisel.
  3. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Danuty i Henryka oraz we wszystkich ich intencjach (int. od Wspólnoty Krzyża Jezusa Konającego).
  4. Za + Tadeusza Komorowskiego (greg.)

Wtorek – 10 sierpnia 2021

1. Za + Wacławę Chmielewską (greg.)
  2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo dla Katarzyny w 30 rocznicę urodzin.

1. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla synów Pawła i Kamila.

1. Za ++ Prudencjanę i Henryka Niemczyckich, Gertrudę i Antoniego Giese oraz Romana Urbańskiego.
  2. W int. wnuka Fabiana z okazji 10 urodzin

Środa – 11 sierpnia 2021

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Danuty i Henryka oraz we wszystkich ich intencjach (int. od Wspólnoty Krzyża Jezusa Konającego).

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz ++ z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.
  3. Za ++ Stefanię i Michała oraz ich rodziców i rodzeństwo.
  4. Za + Tadeusza Komorowskiego (greg.).
  5. Za + Annę Wojcińską w kolejną rocznicę śmierci o dar Nieba i życie wieczne.

Czwartek - 12 sierpnia 2021

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na drodze powołania dla Księdza Stanisława.

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo w dniu 13 urodzin dla Bartosza Przybylskiego.

1. Za ++ Rozalię i Feliksa Jaśków, córki, Michała i Mariusza oraz Alicję.
  2. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Danuty i Henryka oraz we wszystkich ich intencjach (int. od Wspólnoty Krzyża Jezusa Konającego).
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla całej rodziny Panusz i Mateja z prośbą o dalsze na drodze wiary.

Piątek – 13 sierpnia 2021

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Tadeusza Komorowskiego (greg.).

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Kazimierza Kopczyńskiego w 25 rocznicę śmierci.
  3. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla syna Jacka w dniu urodzin.
  4. Za ++ Kazimierza w rocznicę śmierci, Franciszkę i Karola Paciorków oraz ++ z rodziny Burych.

Sobota – 14 sierpnia 2021

2. Za + Wacławę Chmielewską (greg.)
  3. Za + Tadeusza Komorowskiego (greg.).

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Ślub - Kinga Górniak i Nazariusz Wegner.

1. Ślub - Małgorzata Szeliska i Jarosław Cebrat.

1. Za ++ babcię Marię Biernikowicz i Marię Kawalerczyk w dniu imienin oraz ++ z rodziny.
  2. Za ++ Marka Jaworskiego, ojca Jana i ++ z rodzin z obojga stron.
  3. Za ++ tatę w rocznicę urodzin i mamę o dar nieba.
  4. W intencji mamy Filomeny z okazji 75 urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej.

XX Niedziela Zwykła - 15 sierpnia 2021 (Urocz. Wniebowzięcia N. M. P.)

1. Z podziękowaniem Matce Bożej za dar życia i z prośbą o zdrowie.
  2. Do Matki Bożej Góreckiej o zrozumienie, zgodę i zdrowie w rodzinie Piszczek.
  3. Za + Wacławę Chmielewską (greg.)
  4. Za + Tadeusza Komorowskiego (greg.).

1. Za Parafian, Pielgrzymów, Dobrodziejów i Gości.
  2. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Kingi i Grzegorza oraz o zdrowie, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla dzieci.
  3. Za ++ Mariusza w 5 rocznicę śmierci i Reginę.
  4. Za ++ Monikę, Jadwigę, Bolesława, Leona, Mariusza, Franciszka Trępała, Melanię Ziarnik, Krystynę Przybylską, Tadeusza Plewa oraz ++ z rodzin Trępała i Kołodziej.
  5. Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za uratowanie nogi i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pani doktor i pielęgniarek oraz dla wszystkich którzy się mną opiekowali.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Katarzyny i Kamila w 1 rocznicę ślubu.
  2. Za + Zygmunta Badurę w 5 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny.
  3. W 18 rocznicę ślubu Kamili i Emila z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę.

1. W intencji chorych, starszych i cierpiących.
  2. Za + wnuka Jarosława.
  3. Za + Emilię Mrotek.

1. Za + syna Roberta Strzelewicz.

2. Za ++ Wandę i Konrada Konek oraz ++ z rodziny.