8 - 14 listopada 2021

Poniedziałek – 8 listopada 2021

2. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  3. Za + Jana Wantoch-Rekowskiego w 14 rocznicę śmierci i ++ z rodziny oraz Marcina Wantoch-Rekowskiego.
  4. O uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie: Głąbickich, Węclewskich, Nowaków, Kornaszewskich i Jóźwiaków.
  5. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci Krzysztofa i Joanny.

1. Za + matkę Irenę Fąs w dniu urodzin oraz ++ z rodziny.
  2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny w 80 rocznicę urodzin Romualda oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków.
  3. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  4. Za + Pawła Tomasz (greg.).

Wtorek – 9 listopada 2021

1. Za ++ Misjonarzy Świętej Rodziny.
  2. Za ++ Józefę i Władysława Skrzypek i ++ z rodziny Skrzypek.
  3. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  5. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Gertrudę, Jana Konek, Weronikę Murach, Jana Tomasz, Agnieszkę, Alojzego, Stefanię, Tadeusza, Zbigniewa, Kazimierza i ++ z rodziny Konek i Ziarnek.
  3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. Za ++ Janinę Hordyk i ++ z rodziny.

Środa – 10 listopada 2021

1. O Boże błogosławieństwo dla Justynki w rocznicę chrztu świętego oraz potrzebne łaski dla rodziny Parzych.
  2. Za ++ Misjonarzy Świętej Rodziny.
  3. Za + Władysława Jarosza (greg.)

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. O nawrócenie w rodzinie.
  5. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Jordana, Oliwiera i Tobiasza.

Czwartek - 11 listopada 2021

1. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę oraz błogosławieństwo dla rodziny.
  2. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  3. Za ++ Janinę, Stanisława Wiktorowskich, Halinę Kryk oraz ++ Józefę, Michała i Władysława Lisieckich.

1. W intencji Ojczyzny i o rychłą beatyfikację Męczenników Góreckich.
  2. Za + Józefa Reinholz w 82 rocznicę rozstrzelania przez Niemców w Paterku k/Nakła a także + jego żonę Halinę oraz ++ z rodzin Reinholz, Puszer i Cynajek.
  3. Za ++ Antoniego Polachowskiego w rocznicę śmierci, żonę Jadwigę i ++ z rodziny.
  4. Do Miłosierdzia Bożego o łaskę zbawienia dla + Zofii Marek.

1. Za ++ Marcina, Zbigniewa, Rafała Łubińskiego, Sewerynę, Franciszka i ++ z rodziny Piszczek i Kobs.
  3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Św. dla Michała z okazji urodzin.

Piątek – 12 listopada 2021

2. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  3. O miłosierdzie Boże dla + Edwarda i ++ z rodziny Wiatrów, Wielebów, Tomeckich i Brzóskiewiczów.
  4. O dar nieba dla + babci Władysławy Orzełowskiej.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  3. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  4. Za + Mirosława Zawrodzkiego.
  5. Za ++ Jana Grabowskiego i ks. Tadeusza Wojdata.

Sobota – 13 listopada 2021

2. Za ++ Misjonarzy Świętej Rodziny.
  3. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  4. Do Matki Bożej Góreckiej i św. Jacka z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie oraz błogosławieństwo Boże dla Jacka Filipowskiego i jego dzieci.

1. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  2. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  3. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Magdaleny i całej rodziny.
  4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny Zawrodzkiej.
  5. O dobrą i szczęśliwą śmierć dla Beaty, mamy Danuty i członków rodziny.

XXXIII Niedziela Zwykła - 14 listopada 2021

1. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny.
  2. Za + Czesławę Jędruszko (greg.).
  3. Za ++ Franciszkę, Franciszka, Gertrudę, Krystynę, Jana, Aleksandra, ks. Władysława, ks. Jana oraz wszystkich krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za Parafian.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla I Róży Matek Różańcowych z Walentynowa, a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za ++ rodziców Dawida i Franciszkę oraz Kornelię i Mirosława.

1. Za + Bronisławę Tomasz (greg.).
  2. Za + Jadwigę o dar Nieba w rocznicę śmierci (int. od męża i syna Mieczysława z żoną i synem).
  3. W intencji wynagradzającej i przebłagalnej za grzechy, winy i ich skutki przez Miłosierdzie Boże do Boga Ojca, Serca Pana Jezusa i Serca Matki Bożej rodziny Sosnowskich, Rembelskich, Doroszyńskich i Kubickich.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz zdrowie dla Tomasza z okazji 3 rocznicy urodzin.

1. Za + Emilię Mrotek.
  2. Za + Władysława Jarosza (greg.)
  3. Za ++ Józefa Kania oraz Krystynę i Bronisława Cichockich.

1. Za + siostrę Jolę w 2. rocznicę śmierci o łaskę Nieba.
  2. O zdrowie dla Beaty Lenckowskiej i siłę w walce z rakiem.