7 - 13 luty 2022

Poniedziałek – 7 lutego 2022

2. Za + Marię Bryk (greg.).

1. Za ++ Michalinę Pająk w 5 rocznicę śmierci, męża Franciszka, syna Stanisława i ++ rodziców z obojga stron.
  2. O zdrowie, opiekę Matki Bożej Góreckiej i Boże błogosławieństwo dla Anety Sobieraj i córki Julii.
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji Iwony i Jacka z prośbą o zdrowie i pomyślne wyniki badań oraz skuteczną terapię.

Wtorek – 8 lutego 2022

1. Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa, dary i światło Ducha Świętego oraz wszelkie potrzebne łaski dla Ks. Tomasza, jego rodziców, rodziny i bliskich.
  2. Za + Zbigniewa Żeglicza (greg)
  3. Za + Jerzego Siekierskiego w 1 rocznicę śmierci.

1. Za + Marię Bryk (greg.).
  2. Za + Jana Branta w rocznicę śmierci.

Środa – 9 lutego 2022

2. Za + Marię Bryk (greg.).
  3. Z podziękowaniem za otrzymana łaski,  z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla córek Klary i Wiktorii i najbliższej rodziny

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. O Boże błogosławieństwo dla rodziny Marii.

Czwartek - 10 lutego 2022

2. Za + Marię Bryk (greg.).

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie fizyczne i duchowe oraz o wszelkie potrzebne łaski dla Mateusza i jego rodziny.
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o zerwanie więzów przekleństwa, uzdrowienie z choroby Kingi i zdrowie dla jej nowonarodzonego dziecka.
  3. Za ++ rodziców Eleonorę i Piotra Leściorz, o spokój duszy i wieczne zbawienie.

Piątek – 11 lutego 2022

2. Za + Marię Bryk (greg.).

1. W intencji chorych i cierpiących.
  2. O Boże błogosławieństwo dla lekarzy z oddziału kardiologii z Poznania.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. O zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty Garbarczyk

Sobota – 12 lutego 2022

2. Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa, dary i światło Ducha Świętego oraz wszelkie potrzebne łaski dla Ks. Tomasza, jego rodziców, rodziny i bliskich.
  3. Za + Zbigniewa Żeglicza (greg)
  4. Za + Marię Bryk (greg.).
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Ludwika z okazji 50 rocznicy ślubu.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i wsparcie Matki Bożej Góreckiej dla Łukasza z okazji 18 rocznicy urodzin oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
  2. Za + Krzysztofa Szyfelbein w dniu urodzin.
  3. Za ++ rodziców Kazimierza i Zofię Nowak oraz Krystynę Badura w 1 rocznicę śmierci, Mariana Nowak i Barbarę Czaplińską.
  4. Z prośbą o opiekę Matki Bożej Góreckiej, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Domek, Kowalskich, Wilk i Bratkowskich.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej, dary Ducha Św. i zdrowie dla Szymona  z okazji 15 rocznicy urodzin oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

VI Niedziela Zwykła – 13 lutego 2022

1. Za + Kazimierza Gendę o dar nieba.
  2. Za + Zbigniewa Żeglicza (greg)
  3. Za ++ Józefa Krawiec, krewnych z rodziny Krawiec, Świder, Celary i Płaszczymąka oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

1. Za parafian.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla I Róży Różańcowej Matek z Wiktorówka, a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.
  3. Za ++ Janinę Tomasz i syna Mariana Tomasz w rocznicę ich śmierci.
  4. Za ++ Władysława Krause i Eugeniusza Bruskiego oraz ++ z rodziny Krause.

1. Za ++ rodziców Wandę, Szczepana Wrzalik, Zofię, Wawrzyńca Brzezińskich oraz Małgorzatę Piwko i Agnieszkę Hoppe.
  2. Za ++ Jana Kurka w rocznicę śmierci oraz żonę Mariannę.
  3. Za + Olgę Gruszka z okazji urodzin i ++ z rodziny Soroczyńskich

1. Za ++ Alojzego Kaweckiego i Marię Jende.
  3. O łaskę nawrócenia dzieci: Pawła, Kasi i Roberta oraz dzieci chrzestnych

1. Za ++ Konrada i Wandę Konek oraz ++ z rodziny.
  2. Za ++ Annę, Eugeniusza Karamuckich w rocznicę śmierci