5 - 11 września 2022

Poniedziałek – 5 września 2022

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Anny i Piotra oraz pozostałych ++ członków rodziny Polak.
  2. Za + Wandę Żukowską.
  3. Za + Zofię i Henryka Wałdoch o dar nieba.
  4. Za + Stanisławę i Józefa Kmiecickich.

1. Za + Michała Permus z okazji urodzin oraz ++ rodziców Różę i Stefana Permus.
  2. Za + Lucjana (greg.).
  3. Za + syna Pawła oraz ++ rodziców Walentynę i Roberta oraz Cholewińskich Kazimierza i Jana.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej za Pawła o opiekę i potrzebne łaski.
  5. Za + Elżbietę Czyż.

Wtorek – 6 września 2022

1. Za ++ z rodziny Lewandowskich.
  2. Za + Janinę Sawicką.
  3. Za ++ Jana, Bogdana i Zbigniewa Pliszków o dar nieba.
  4. Za ++ Marię Ludwika Alojzego i Wandę.
  5. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Do Matki Boskiej Góreckiej za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny Pikulik.
  2. Za + Lucjana (greg.).
  3. Za + Eugeniusza w 10 rocznicę śmierci oraz + jego małżonkę Magdalenę z prośbą o dar Nieba.
  4. Za + Elżbietę Czyż (int.od firmy pogrzebowej „Kalia”).

Środa – 7 września 2022

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Pocieszenia o przebaczenie grzechów i wieczne zbawienie dla Józefy i Jana oraz pozostałych ++ członków rodziny Sakowicz.
  2. O szczesliwe rozwiązanie trudnej sytuacji dla Adriana, Martyny i Jakuba.
  3. Za ++ Krystynę i Tadeusza Giersz o dar nieba.
  4. Za + męża Janusza w 25. rocznicę śmierci.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za ++ Franciszka w rocznicę śmierci oraz Annę.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Hanny i Mariana w 31 rocznicę ślubu.
  4. Za + Lucjana (greg.).
  5. Za ++ Sabinę, Janinę, Zofię, Krzysztofa, Stanisława, Jana, Mariusza Bryzek i ++ rodziny.

Czwartek - 8 września 2022 (Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny)

1. Za + Kazimierę w rocznicę śmierci i za ++ rodziców oraz rodzeństwo.
  2. Z okazji 60.urodzin o Boże błogosławieństwo dla Mariusza.
  3. O uwolnienie od zła w rodzinie.

1. Z podziękowaniem za dar powołania w 25 lat konsekracji zakonnej siostry Katarzyny Olszewskiej służebniczki Ducha Świętego z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ męża Edmunda, rodziców Nepomucenę i Antoniego oraz z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.
  2. Za + Marka Jaworskiego w dniu urodzin.
  3. Za + Lucjana (greg.).
  4. O zdrowie dla duszy i ciała dla Waldemara.

Piątek – 9 września 2022

1. Za + Henryka Żukowskiego.
  2. Za + Marię Mocek o dar nieba.
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby dla Jadwigi.
  4. W intencji Jana Wyleżoł z okazji 80. rocznicy urodzin   o Boże błogosławieństwo dla niego i całej rodziny oraz o opiekę Matki Bożej Fatimskiej oraz św. Jacka.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Lucjana (greg.).
  3. Za + Adama Dacio w 2 rocznicę śmierci ++ z rodziny Burych, Jasińskich i Miłosza Niedbalskiego.
  4. Za + Marię Śliwińską za wstawiennictwem Matki Bożej o dar Nieba.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Katarzyny i Rafała z okazji 25 rocznicy ślubu.

Sobota – 10 września 2022

2. Za + Marię Ichnowską o dar nieba.
  3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa za dusze w czyśćcu cierpiące i za ++ Władysława, Annę, Marię, Stefanię, wujka Cichego i siostrę Irenę.
  4. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Kamili i Krzysztofa w 11. rocznicę ślubu.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej, zdrowie oraz dalsze trwanie na drodze trzeźwości dla Lutka

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Eweliny i Sebastiana w 10 rocznicę ślubu.
  2. Za + Konrada Łobodę i ++ z rodziny o dar Nieba.
  3. Za + Lucjana (greg.).
  4. Za ++ Kazimierza Gniot w 7 rocznicę śmierci, Cecylię, Antoniego i Józefa Gniot oraz ++ z rodziny z obojga stron.
  5. Za ++ Pudencjannę i Henryka Niemczyk, Gertrudę i Antoniego Giese oraz Romana Urbańskiego

XXIV Niedziela Zwykła – 11 września 2022

1. Za ++ z rodziny Brzezińskich: Mariannę, Floriana, Teresę, Wacława, Barbarę i Kazimierza oraz za dusze w czyśćcu cierpiące znikąd nie mające pomocy.
  2. Za ++ Bernarda i Romana Komorowskich w rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodzin Komorowskich i Piszczków.
  3. O szczęśliwą operację i zdrowie w rodzinie.

1. Za ++ Zofię i Feliksa Adamik.
  2. Za ++ Józefę Kajewską w 1 rocznicę śmierci, Eugeniusza, Krystynę, Stanisława, Edwarda, Grzegorza, Józefa i Małgorzatę.
  3. Za + Krzysztofa (int.od żony).

1. Za Parafian, Pielgrzymów, Gości i Dobrodziejów.
  2. W intencji I Róży Różańcowej Matek z Walentynowa, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żyjących i ich rodzin oraz o radość nieba dla zmarłych.
  3. Za ++ Rozalię i Romana Pachuta oraz ++ z rodzin Pachuta i Dorsz.
  4. Za ++ Stefana, Mieczysława, Stanisławę, Marię Badura oraz Stanisławę, Wacława Czyż i ++ z tych rodzin.

1. W intencji rodzin i małżeństw Kręgów Domowego Kościoła rejonu złotowskiego z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz nowe małżeństwa do wspólnoty Domowego Kościoła.
  2. Za + Michała w 40 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Kaak, Maślak i Bieleckich.
  3. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w 40 rocznicę ślubu Bernadetty i Tadeusza Gabych z prośbą o dalsze w rodzinie i gospodarstwie.

1. Za + Lucjana (greg.).
  2. Za ++ rodziców Kazimierza i Zofię Nowak oraz Krystynę Badura, Mariana Nowak i Barbarę Czaplińską.