5-11 lipca 2021

Poniedziałek – 5 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)
  3. Z prośbą o zdrowie dla synka Michałka.
  4. Za + Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej w intencji Julii z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., zdanie egzaminów oraz pozytywną obronę pracy licencjackiej.

1. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  2. W 70 rocznicę urodzin Marii Magdaleny z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej.
  3. Dziękczynno - błagalna o opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marleny, Pawła, Natalii i Bartłomieja Jakubczyk.
  4. Za ++ ks. Piotra Żelichowskiego MSF, ks. Ignacego Pająka MSF, ks. Stanisława Wrześniewskiego MSF, ks. Eugeniusza Daleckiego MSF, ks. Marka Michalskiego MSF i innych kapłanów ze Zgromadzenia Misjonarzy Św. Rodziny.

Wtorek – 6 lipca 2021

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)
  3. Za + Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Za ++ Antoniego Piszczek w rocznicę śmierci, Nepomucenę, Edmunda Piszczek oraz ++ z rodzin Piszczek, Trępała, Mirr i Fąs.
  2. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  3. Za + tatę Antoniego Leśniewskiego.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz dary Ducha Świętego dla ks. Adama w 31 rocznicę święceń kapłańskich.

Środa – 7 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)
  3. Za + Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Za + Piotra Kleczkę (greg.).

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. W dniu urodzin Krzysztofa z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej, z prośbą o Boże miłosierdzie oraz dary Ducha Św. dla niego i rodziny.
  3. Za + Marię Gniot w rocznicę śmierci.
  4. W intencji Panu Bogu wiadomej.

Czwartek - 8 lipca 2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Za ++ Jana i Annę w rocznicę śmierci.

1. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  2. Dziękczynno - błagalna o opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marleny, Pawła, Natalii i Bartłomieja Jakubczyk.
  3. Za + tatę Antoniego Leśniewskiego.
  4. Za ++ Barbarę Klebs i Mieczysława Wolińskiego.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla księży Piotra Lipskiego MSF, Piotra Wypycha MSF, Piotra Piksę MSF i Pawła Zimniewicza MSF z okazji imienin.

Piątek – 9 lipca2021

2. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)

1. Za ++ rodziców Teresę i Antoniego Leśniewskich.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za odebrane łaski w 10 rocznicę ślubu Anny i Wojciecha, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  4. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Góreckiej i obronę od wszelkiego zła dla Łukasza z okazji urodzin oraz dla Aleksandry i Natalii.

Sobota – 10 lipca 2021

2. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)

1. Za + Rozalię Golińską o dar nieba (greg.)
  2. Za ++ Weronikę, Halinę i Stanisława Kozłowskich.

1. Ślub – Joanna Ozimkowska i Mateusz Kędzierski.

1. Za + Henryka Jaworskiego.
  2. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  3. W intencji Agnieszki i Karola Taut z okazji 22 rocznicy ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą  o błogosławieństwo Boże i  zdrowie na wspólnej drodze życia.

XV Niedziela Zwykła - 11 lipca 2021

1. Za + Jana Pikulik w 7 rocznicę śmierci.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego, a szczególnie o szczęśliwy powrót do zdrowia i pełni sił dla Dariusza.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  4. Za ++ mamę Mariannę w 32 rocznicę śmierci, brata Stanisława w 27 rocznicę śmierci i brata Alfonsa w 21 rocznice śmierci oraz o zdrowie w rodzinie Kleczków, Piekarskich i Olejniczaków z obojga stron.

1. Za parafian.
  2. W intencji II Róży Matek z Wiktorówka z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żyjących i ich rodzin oraz o radość nieba dla zmarłych.
  3. Za ++ Jakuba, Agnieszkę i Henryka Wrzeszcz oraz ++ z rodziny.
  4. Z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata dla mamy Alicji z okazji 82 urodzin.

1. Za ++ Henryka, Władysława, Tadeusza, Bożenę Szwedziak.
  2. Frankowska.
  3. Za ++ Eugenię, Stanisława, Martę Brzezińskich, Marię, Stanisława Badurów oraz ++ z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za ++ Irenę, Alfonsa Januszewskich, Marzannę Jagodzińską i ++ z rodziny

2. Za + Emilię Mrotek.
  3. Za + Alojzego Surma z okazji urodzin i ++ z rodziny Surma i Nowickich oraz Katarzynę Socha.