4 - 10 października 2021

Poniedziałek – 4 października 2021

1. Za + Marię Stefanik (greg.)
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o dar Nieba dla + Ks. Henryka Spychały (greg.)

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego dla Dariusza w dniu jego 45 urodzin.
  2. Za + Danutę Ciepłuch w rocznicę śmierci.

Wtorek – 5 października 2021

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + Marię Stefanik (greg.)
  3. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej o łaskę nawrócenia i uwolnienia od nałogów i wszelkiego zła dla Marcina.

1. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o dar Nieba dla + Ks. Henryka Spychały (greg.)
  4. Za + Urlicha Latzke (greg.)
  5. Za + Ewę w 50 rocznicę urodzin.

Środa – 6 października 2021

1. Za + Marię Stefanik (greg.)

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

Czwartek - 7 października 2021

1. Za + Marię Stefanik (greg.)

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.

Piątek – 8 października 2021

1. Za + Marię Stefanik (greg.)

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

Sobota – 9 października 2021

2. Za + Marię Stefanik (greg.)
  3. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o dar Nieba dla + Ks. Henryka Spychały (greg.)
  4. Za + Helenę Fojucik (greg.)

1. Ślub – Anna Brożek i Adrian Żarek.

1. Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Ireny i Henryka, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata wspólnego życia.

1. Ślub- Daria Serówka Arkadiusz Pirecki.

1. Za + Helenę Bury (greg.)
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej w 24 rocznicę ślubu Danuty i Piotra.
  3. Pietrykowska
  4. Za + Urlicha Latzke (greg.)
  5. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo w 25 rocznice ślubu Beaty i Marka.
  6. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i umocnienie w miłości dla Justyny i Dariusza Jaworskich z okazji 30 rocznicy ślubu (int. do Wawrzyńca i Agnieszki Szymańskich).

XXVIII Niedziela Zwykła - 10 października 2021

1. O dar życia wiecznego dla + Jana Łosoś w rocznicę śmierci.
  2. Za + Pelagię Łosoś w 17 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

1. Za parafian.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla I Róży Matek Różańcowych z Piesna, a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.
  3. Za + Tadeusza Szwedziak w dniu urodzin.
  4. Za ++ Janinę i Bronisława Pikulik i ++ dzieci oraz Krystynę i Józefa Zamiatała i ++ dzieci.

1. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Doroty i Rafała z okazji 19 rocznicy ślubu oraz ich dzieci.
  2. W podziękowaniu za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Góreckiej na dalsze lata dla rodziny.
  3. Za + Helenę Bury (greg.)
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Weroniki.

1. Za + Emilię Mrotek.
  2. Za + Marię Stefanik (greg.)
  3. Za + Urlicha Latzke (greg.)
  4. Za + Grażynę Rotkiewicz w 19 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny.

1. Za + Helenę Fojucik (greg.)
  2. Za + Pawła Tomasz (greg.)