28 czerwca - 4 lipca 2021

Poniedziałek – 28 czerwca 2021

1. Za + Mariana, Wiktora Nieboraka (greg.).
  2. Za + Bolesława Szymańskiego (greg.).
  3. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Norberta Mateji oraz o wzrost wiary dla dzieci.
  4. Za + ks. Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Przez wstawiennictwo Św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, światło, dary i owoce Ducha Świętego dla Justyny Nowak.

1. Za + Cecylię Kaplar (greg.).
  2. Za + Anielę Piwko (greg.).
  3. Za ++ Annę i Władysława Żołna oraz Teresę i Hieronima Stefaniak.
  4. Za + Krzysztofa Barabasza (greg.).
  5. Za ++ rodziców Marię i Michała Barta.
  6. Za ++ Marię Polachowską oraz Jana i Irenę Łączkowskich.

Wtorek – 29 czerwca 2021

1. Za + Mariana, Wiktora Nieboraka (greg.).
  2. Za + Bolesława Szymańskiego (greg.).
  3. Za + ks. Czesława Broszęckiego MSF (greg.).
  4. Za syna Piotra w dniu imienin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski także dla całej rodziny.

1. Za ++ Józefę, Mariana, Rozalię, Teofila Ożga, Leokadię, Piotra Pikulik, Leona, Anielę, Teodora Łoboda, Konrada Wachowiacz i ++ z rodziny Panek.
  2. Za + Krzysztofa Barabasza (greg.).

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla księży: Piotra Piksy MSF, Piotra Wypycha MSF, Piotra Lipskiego MSF i Pawła Zimniewicza MSF z okazji imienin.
  2. O nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.
  3. Zdrenka
  4. Za + Cecylię Kaplar (greg.).
  5. Za ++ Pawła Teusz w dniu imienin, żonę Krystynę oraz ++ z rodziny.
  6. Za + ks. Piotra Pietrzyka MSF z okazji imienin oraz ++ pracowników Barbarę, Ewę, Konrada i Andrzeja.

Środa – 30 czerwca 2021

1. Za ++ rodziców Romana w 25 rocznicę śmierci i Stanisławę w 31 rocznicę śmierci o dar Nieba.
  2. Za + Bolesława Szymańskiego (greg.).
  3. W intencji Katarzyny Kowalskiej z okazji 50 rocznicy urodzin, z prośbą Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz wszelkie potrzebne łaski.
  4. Za + ks. Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Za ++ Szczepana i Gertrudę Cyganek.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za ++ Elżbietę, Władysława, Teresę, Stanisława Sikora, Jana, Marka, Stefanię, Szczepana Jaworskich, Grzegorza Piszczek i z rodzin Łosoś i Kowalskich.
  3. Za + Cecylię Kaplar (greg.).
  4. Za + Krzysztofa Barabasza (greg.).
  5. Za + Genowefę Korzeń (int. od Gabrieli Tomasz).

I Czwartek - 1 lipca 2021

1. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)
  2. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Jacka Króla z okazji 26 urodzin, z prośbą o potrzebne błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Bożej.
  3. Za + Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Za + tatę Antoniego Leśniewskiego.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF, za powołanych oraz w pewnej intencji.
  2. Za ++ męża Alfonsa z okazji urodzin, rodziców, rodzeństwo z obojga stron i córkę Kunegundę.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).

I Piątek – 2 lipca2021

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)
  3. Za + Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za ++ Gertrudę, Jana, Krystynę, Aleksandra Kotarak oraz Stefana.
  3. Za + Mieczysława Per w 7 rocznicę śmierci.
  4. Za + Piotra Kleczkę (greg.).

I Sobota – 3 lipca 2021

2. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)
  3. Za + Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Za ++ Mariana w 18 rocznicę śmierci, Józefę, Rozalię i Teofila Ożga, Leokadię i Piotra Pikulik, Leona i Rocha Stippa, Anielę i Teodora Łoboda oraz Konrada Wachowiacz.
  2. Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za szczęśliwą operację i uzdrowienie Krystyny, z prośbą o zdrowie oraz błogosławieństwo dla Krystyny i jej rodziny.

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Za wstawiennictwem Matki Bożej jako wynagrodzenie i zadośćuczynienie za grzechy w intencji Parafian.
  3. Za ++ Annę i Józefa Kolas oraz ++ z rodziny Kolasów i Ziarników.
  4. Za + Piotra Kleczkę (greg.).

XIV Niedziela Zwykła - 4 lipca 2021

1. Za ++ Łucję i Szczepana Ziarnek oraz rodziców z obojga stron.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie oraz Boże błogosławieństwo w rodzinie.
  3. Za + Piotra Kleczkę (greg.).
  4. Za + Czesława Broszęckiego MSF (greg.).

1. Za Parafian, Pielgrzymów, Gości i Dobrodziejów.
  2. W intencji mieszkańców wsi Piesno z prośbą o szczęśliwe urodzaje, uchronienie od klęsk żywiołowych, z prośbą o deszcz i zdrowie dla rolników, ich rodzin i wszystkich mieszkańców oraz o łaskę nieba dla zmarłych.
  3. Za ++ mamę w rocznicę urodzin oraz tatę o dar nieba.
  4. Za ++ Ewę Kowalską i Jej matkę.

1. Za + Bernarda i ++ z rodziny Szwedów, Marszyckich i Mrotków.
  2. Za + Ryszarda Książek w 13 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Książek i Olasz, Irenę i Czesława Tyda oraz Mariannę Kaniewską.
  3. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za szczęśliwie przeżyty rok, z prośbą o dobrą pogodę, szczęśliwe zbiory oraz głęboką wiarę w Boga i zdrowie dla całej rodziny.

1. Za + Hildegardę, Eleonorę Nieborak (greg.)
  2. Za + Emilię Mrotek.
  3. Za ++ rodziców Łucję i Bronisława Bąk, Gerarda, Helenę, Janusza i Reginę Weiland.

1. Za ++ Henryka w 6 rocznice śmierci oraz wnuka Michała.