27 lutego - 5 marca 2023

Poniedziałek – 27 lutego 2023

1. Za + Janinę Wilk o dar Nieba.
  2. Za + Lecha Nadskakułę o dar Nieba.
  3. Z podziękowaniem za szczęśliwą operację, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej, o uzdrowienie duszy i ciała, oraz potrzebne łaski dla Kazimiery Wieczorek.
  4. Za + tatę Konrada Kula o łaskę zbawienia i dar Nieba w rocznicę urodzin.

1. Za + Elżbietę Czyż (greg.).
  2. Za + Julię Solecką.
  3. Za + Elżbietę Ciepłuch.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla rodziny Szcześniewskich i Bogusławskich.

Wtorek – 28 lutego 2023

1. Za + Janinę Wilk o dar Nieba.
  2. Za + Lecha Nadskakułę o dar Nieba.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Julianny Łuc z okazji 16 urodzin.
  4. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji urodzin Bogusława i wszelkie błogosławieństwo dla żony Justyny.

1. Za + Elżbietę Czyż (greg.).
  2. Za + Krystynę Wojciul w 29 rocznicę śmierci.
  3. Za ++ Alinę Korzeniowską oraz Piotra Tomaszewskiego o życie wieczne.
  4. Za ++ Rozalię i Józefa Żurawickich oraz Stefanię i Dominika Werońskich.

Środa – 1 marca 2023

1. Za + Lecha Nadskakułę o dar Nieba.
  2. Z podziękowaniem oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej, o zdrowie duszy i ciała oraz potrzebne łaski dla Elżbiety Wieczorek.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za +. Jana Ramotowskiego o dar Nieba.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  3. W intencji żołnierzy wyklętych.
  4. Za ++ rodziców Wiktorię i Władysława, Czesławę i Edmunda oraz ++ z obojga stron.

I Czwartek - 2 marca 2023

1. Za + Lecha Nadskakułę o dar Nieba.
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Z podziękowaniem oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej, o zdrowie duszy i ciała oraz potrzebne łaski dla Elżbiety Wieczorek.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o zdrowie dla Krystyny Kowalczyk i błogosławieństwo Boże dla rodziny.

1. O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie do MSF oraz o wytrwanie dla powołanych.
  2. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  3. Za ++ Janinę i Bolesława Barabasz i ++ z rodziny.
  4. Za ++ Antoninę Konek w rocznicę śmierci, męża Jana, wnuka Sebastiana oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Konek i Gus.

I Piątek – 3 marca 2023

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Czesława, Ryszarda, Rozalię, Mariana, Antoninę, Władysława, Gabrielę, i ++ z rodziny Berka i Zięba.
  3. Za + Lecha Nadskakułę o dar Nieba.
  4. Za + Krystynę Bańka o dar nieba w 8. rocznicę śmierci.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  3. Za ++ Jana Konek w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, Weronikę Murach, Jana Tomasz i ++ z rodziny.
  4. Za ++ syna Michała i brata Krzysztofa o dar nieba.
  5. W intencji rodzin i małżeństw Kręgów Domowego Kościoła rejonu złotowskiego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz nowe małżeństwa do wspólnoty Domowego Kościoła.

I Sobota – 4 marca 2023

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Lecha Nadskakułę o dar Nieba.
  4. Za +. Janinę Modzelewską o dar Nieba.

1. O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego oraz o rychły tryumf Niepokalanego Serca Maryi w duszach, parafii, w Polsce i na całym świecie.

1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii i Jurka Stachowiaków.

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  3. Za + Sebastiana Wagnera w 2 rocznicę śmierci oraz o zdrowie dla żony Bożeny.
  4. Za ++ rodziców Urszulę w 5 rocznicę śmierci i Pawła Litwinienko w 39 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Wojteckich i Litwinienko z prośba o dar nieba.

II Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2023

1. Za ++ Kazimierza Adamczyk w dniu imienin oraz Jana i Martynę Adamczyk.
  2. Za ++ Józefa i Katarzynę, Ewę i Jana Łososiów i Marię Trudnos – Zasada.
  3. Za ++ ojca Władysława w 1 rocznicę śmierci, żonę Mariannę i rodziców z obojga stron.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Bernadety z okazji 60 urodzin.

1. Za parafian.
  2. Za + Gertrudę Brzezińską
  3. Za ++ syna Kazimierza Adamczyk w dniu imienin, męża Jana oraz z okazji 85 urodzin dla Haliny o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata.
  4. Za + Gertrudę Giese z okazji urodzin i za ++ z rodziny Piszczek.
  5. Za + Zenona w 6 rocznicę śmierci, o łaskę nieba.

1. Za + Wacława Przybylskiego (greg.)
  2. Za ++ Wandę, Kazimierza, Alfonsa Pankowskich oraz ++ z rodzin Pankowskich, Kowalskich, Skarweckich i Rywolt.
  3. Za + Kazimierza o łaskę nieba oraz w intencji Krystyny z okazji 74 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
  4. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i dary Ducha Świętego dla Wiktorii z okazji 10 urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

1. Za ++ Mariannę, Stanisława Góra w rocznicę urodzin i wszystkich pokrewnych z obojga stron.
  2. Za ++ Alojzego Kaweckiego i Marię Jende
  3. Za ++ Irenę Fąs w 5 rocznicę, męża Władysława, córkę Kornelię i synową Mirosławę.

1. Za ++ Marię Zatorską w rocznicę śmierci oraz za jej rodziców i ++ z rodzin Zatorskich oraz Landkamer.