27 czerwca - 3 lipca 2022

Poniedziałek – 27 czerwca 2022

1. Za + Władysławę o dar nieba.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Zbigniewa z okazji 35 rocznicy ślubu oraz o opiekę Bożą dla ich dzieci i synowej.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Władysławę Tucholską w dniu imienin oraz męża Franciszka.
  2. W intencji Kasi i Szczepana z okazji 11 rocznicy ślubu oraz dzieci.
  3. W intencji Pauliny i Szymona z okazji 9 rocznicy ślubu oraz dzieci.
  4. W intencji Weroniki i Łukasza z okazji 3 rocznicy ślubu oraz córki.
  5. Za  + Elżbietę Czyż w 1 miesiąc po śmierci.

Wtorek – 28 czerwca 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + mamę Krystynę Malicką (int.od córek Eweliny i Małgorzaty).
  3. Za ++ rodziców Piotra i Pelagię oraz za braci Krzysztofa i Pawła Konnków.

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Elżbietę, Władysława, Józefa Sikora, Jana, Marka Jaworskich i ++ z roziny.
  2. Za ++ Księży: Piotra Pietrzyka, Piotra Żelichowskiego, Stanisława Wrześniewskiego, Eugeniusza Daleckiego i Ignacego Pająka Misjonarzy Świętej Rodziny.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Danuty z okazji 70 urodzin oraz dla całej rodziny.
  4. Za + kuzyna Edmunda i kuzynkę Ruzię.
  5. Za + ks. Marka Michalskiego MSF w 1 rocznicę śmierci.

Środa – 29 czerwca 2022 (Urocz. Św. Apostołów Piotra i Pawła)

1. W intencji Ks. Piotra Wypycha MSF z okazji imienin.
  2. W intencji Ks. Piotra Piksy MSF z okazji imienin.
  3. W intencji Ks. Pawła Zimniewicza MSF z okazji imienin.

1. Za ++ Józefę, Mariana, Rozalię i Teofila Ożga, Leokadię i Piotra Pikulik, Leona, Anielę, Teodora, Bronisławę i Konrada Wachowiacz oraz ++ z rodziny Panek.
  2. Za ++ Hieronima Tucholskiego w rocznicę śmierci, żonę Annę, Piotra i Weronikę Gondek oraz ++ z rodziny Tucholskich i Gondek.

1. W intencji Ks. Piotra Lipskiego MSF z okazji imienin.
  2. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  3. Za ++ Pawła Teusz w dniu imienin, żonę Krystynę i ++ z rodziny.
  4. Za + syna Piotra Weinke.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski Trójcy Przenajświętszej i z prośbą o dalsze łaski (int. od męża z żoną).

Czwartek - 30 czerwca 2022

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + Zdzisława Kaczmarek prosząc Boga o królestwo niebieskie dla niego.
  3. Za + Annę Skoczyńską prosząc Boga o królestwo niebieskie dla niej.

1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Ks. Adama z okazji urodzin.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Kingi z okazji 6 urodzin oraz dla całej rodziny.

1. Za ++ Edmunda, Adama i Anielę Adamowskich oraz ++ z rodziny Adamowskich, Wysockich i Gabrielę Zielińską.
  2. Za dusze w czyśćce cierpiące.
  3. Za ++ mamę Teresę Korczak oraz mamę Mariannę Prokopczuk.
  4. Za ++ Leokadię, Bolesława Kurek, Julię, Henryka i Jerzego Górka, Zygmunta i Halinę Zawada oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. Rez. p. Dorota

Piątek – 1 lipca 2022

1. Za + Carmen o dar nieba (greg.).
  2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za + Józefę Kajewską (greg.)
  2. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Władysławy i całej rodziny.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla księży Piotra Lipskiego, Piotra Wypycha, Piotra Piksę i Pawła Zimniewicza z okazji imienin.

Sobota – 2 lipca 2022

1. Za żyjących i ++ członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  2. Za + Carmen o dar nieba (greg.).

1. Za + Józefę Kajewską (greg.)
  2. O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego oraz o rychły tryumf Niepokalanego serca Maryi w duszach, rodzinie, parafii w Polsce i na całym świecie.

1. W dniu XII Zjazdu Rodziny Narlochów o łaskę nieba dla zmarłych a dla żyjących o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i łaskę silnej wiary szczególnie dla młodych członków rodziny.

1. W intencji Ojczyzny.
  2. Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)
  3. Za + męża Alfonsa w dniu urodzin i ++ córkę Kunegundę, rodziców z obojga stron i rodzeństwo.
  4. Za ++ ojca Romana w 12 rocznicę śmierci, brata Stefana w 3 rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Henryka Dorsz oraz dziadków z obojga stron.
  5. W intencji Parafian, z prośbą o wynagrodzenie za grzechy.

XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca 2022 (Urocz. Nawiedzenia N. M. P. – Odpust Studzienki).

1. Za ++ Łucję, Szczepana Ziarnek i rodziców z obojga stron.
  2. Za ++ Halinę i Mariana Czarkowskich o wieczne zbawienie.
  3. Za ++ Gertrudę, Jana, Aleksandra i Krystynę Kotarak, Monikę, Jana, Stefana.

1. Za Parafian, Pielgrzymów, Gości i Dobrodziejów.
  2. W intencji mieszkańców wsi Piesno o szczęśliwe urodzaje, uchronienie od klęsk żywiołowych, z prośbą o pogodę, zdrowie dla rolników ich rodzin i wszystkich mieszkańców oraz o łaskę nieba dla zmarłych.
  3. Za ++ Mariana w 19 rocznicę śmierci, Józefę, Rozalię i Teodora Łoboda, Leokadię i Piotra Pikulik oraz Konrada Wachowiacz.
  4. Za + matkę Mariannę Kleczka.

1. Za + Mieczysława Dzieniak (greg.)
  2. Za + Carmen o dar nieba (greg.).
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i przyjęcie woli Bożej dla Waltera z okazji urodzin.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z racji I Komunii św. Patryka i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
  5. W int, Wspólnoty Krzyża z Tarnówki.

1. Za + Józefę Kajewską (greg.)
  2. Za ++ Annę, Józefa Kolas i ++ z rodziny Kolasów, Ziarników i Kotaraków.
  3. Za + Mieczysława Per o dar nieba w rocznicę śmierci.

1. O łaskę wiary, nadziei, miłości i Boże błogosławieństwo w rodzinie.