24 - 30 października 2022

Poniedziałek – 24 października 2022

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Z podziękowaniem za uratowanie małżeństwa Magdaleny i Sebastiana, z prośbą o wiarę i Boże błogosławieństwo na dalsze lata oraz o zdrowie i opiekę nad dziećmi: Leonem, Michałem i jeszcze nienarodzonym.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Sebastiana z okazji 2 rocznicy ślubu.

1. W intencji Zofii i Leszka z okazji 41 rocznicy ślubu oraz dzieci i wnuków.
  2. Za + Józefa Czyża (greg.)
  3. O Boże błogosławieństwo, żywą wiarę, dary Ducha Świętego dla Ani Dobrzyńskiej, Doroty Kruk i Tomasza Zdybickiego z rodzinami.
  4. O zdrowie dla synowej Stelli.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Łukasza i Marcina.
  6. O uzdrowienie z choroby onkologicznej Aleksandry.

Wtorek – 25 października 2022

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za ++ Irenę i Barbarę Habelok o dar nieba.

1. Za + Jana Mrotek w 2 rocznicę śmierci (int.od żony Krystyny, córek, syna, wnuków i zięciów).
  3. Za + Maję Gracz.
  4. O zdrowie dla Klemensa Gracza.
  5. Za + Elżbietę Czyż.

Środa – 26 października 2022

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za ++ Janinę i Alojzego o radość życia wiecznego w niebie.
  4. O Boże błogosławieństwo, zdrowie, szczególną opiekę Matki Najświętszej dla Patryka Wittkowskiego na okres nauki w 11 klasie gimnazjum.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. Za + Józefa Czyża (greg.)
  3. Za ++ Stefana i Jerzego oraz Helenę Paczesnych.
  4. Za + Eugenię Brzezińską w 4 rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Brzezińskich i Badurów.
  5. W podziękowaniu Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Aliny, Darka i Mikołaja.

Czwartek - 27 października 2022

1. Za + Mariana Wnuk (greg.).
  2. Za ++ Zenona, jego rodziców i dziadków oraz braci i sióstr.
  3. Za ++ Marię, Stefana, Pelagię i Jana o dar nieba.
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mamy Heleny oraz za + ojca Edmunda.
  2. Za + Józefa Czyża (greg.)
  3. Z podziękowaniem Matce Przenajświętszej, z prośbą o zdrowie dla Jadwigi i Floriana Kobza z okazji 55 rocznicy małżeństwa oraz dla dzieci, wnuków i prawnuków.
  4. O opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i uświęcanie w posłudze chorym dla Agnieszki Pomoryn.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Natalii z okazji urodzin.

Piątek – 28 października 2022

1. Za ++ rodziców Ludmiłę i Tadeusza Lipskich oraz za ++ z obojga stron.
  2. Za + Mariana Wnuk (greg.).
  3. Za ++ Emilię i Jana.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Ks. Tomasza Góreckiego MSF (int. od uczestników sierpniowych Góreckich Rekolekcji Maryjnych).
  5. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Tadeusza Perkowskiego z okazji imienin.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Tadeusza Plewa w dniu imienin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie.
  3. W podziękowaniu Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski w 5 rocznicę otrzymania daru sakramentu małżeństwa Marioli i Krzysztofa oraz z prośbą o dalszą opiekę dla nich i ich dzieci.
  4. Za + Józefa Czyża (greg.)
  5. Za + Tadeusza Jaworskiego o łaskę nieba

Sobota – 29 października 2022

2. Za + Mariana Wnuk (greg.).
  3. Za ++ Emilię i Andrzeja.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Ks. Pawła MSF (int. od uczestników sierpniowych Góreckich Rekolekcji Maryjnych).

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Św. Rodziny dla Magdaleny i Jana z okazji 11 rocznicy ślubu oraz dla córki Magdaleny.
  2. Za ++ Natalię i Marcelego Tadych o łaskę nieba.
  3. Za + Józefa Czyża (greg.)
  4. O Boże prowadzenie, żywą wiarę , dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty.
  5. Za ++ rodziców Jana i Gertrudę Kotarak, brata Aleksandra i bratową Krystynę oraz za Ks. Jana Tomczaka i Ks. Władysława Kierzek w rocznicę śmierci.

XXXI Niedziela Zwykła – 30 października 2022

1. Za ++ Edmunda Waloch z okazji urodzin i za Krystynę i Kazimierza.
  2. Za + Mariannę Wollschläger.
  3. Za ++ Krystynę i Zygmunta Banach w 8 rocznicę śmierci, Zygmunta i ++ Mariana i Elwirę Klimek oraz Lucynę, Eugeniusza i Andrzeja Waloch.
  4. Za ++ córkę Magdalenę, rodziców, dziadków, brata Sylwka z żoną, szwagra Krystiana oraz wszystkich ++ z rodziny Hazubski i Szulc.

1. Za Parafian.
  2. Za ++ Franciszkę, Franciszka, Gertrudę, Krystynę, Jana, Aleksandra, Ks. Władysława, Ks. Jana oraz wszystkich krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Zenona Smętek, o łaskę życia wiecznego.
  4. Za ++ męża Jana Adamczyka, syna Kazimierza, wnuczkę Martynę, Franciszkę i Bronisława Dróbka oraz ich synów, Janinę Małek, Marię Skirzewską, Stefanię, Pawła, Józefa Adamczyków i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za + Mariana Wnuk (greg.).
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i Matki Bożej Góreckiej w 70 rocznicę urodzin.
  3. Za ++ Pawła Teusz i żonę Krystynę w rocznicę śmierci.
  4. Za ++ Johanna i  wnuka oraz za wszystkich ++ z rodziny Tomasz, Kowalski, Zdebel i Krause.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium Góreckim.
  2. Za ++ Marię, Pawła, Helenę, Floriana i ++ z rodziny.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji 15 rocznicy ślubu Grzegorza i Ilony.

1. Za + Józefa Czyża (greg.)
  2. Za + Józefa Mendyka (int od chrześniaka Krzysztofa)